MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiDon Diego zawarł z Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką! Jest szansa, że się uda?

Don Diego zawarł z Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką! Jest szansa, że się uda?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że zawarł z Damianem Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką na High League 5. Do ich starcia dojdzie już dziesiątego grudnia w Łodzi. Medalista olimpijski jest zdecydowanym faworytem. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się w formule MMA.

Kubiszyn

W main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy Pawłem Tyburskim, a raperem Alberto. Tu jest mocna spina do wyjaśnienia w klatce. Alberto Simao debiutował na High League 3 w Ergo Arenie, gdy pewnie wypunktował Marcina Dubiela. Teraz czeka go kolejne starcie z reprezentantem Uniq Fight Club. ”Tybori” jest uważany za jednego z najlepszych freak fighterów – jeśli chodzi o umiejętności sportowe.

Na tej samej gali swój debiut w High League odnotuje Mateusz Murański. ”Muran” na zasadach K-1 zmierzy się z Pawłem Bombą.

Don Diego: Nie mogę tego w 100% traktować za pewnik!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z FanSportu.pl wyznał, że ma z Damianem Janikowskim dżentelmeńską umowę. W pierwszej minucie zobaczymy tylko wymianę uderzeń, a nie próby obaleń?

Zaproponowałem Damianowi, że może byśmy zrobili pierwszą rundę w K-1, umówiliśmy się tam dżentelmeńsko. Wiadomo, Damian fajnie od razu zbił ten argument i zgasił mnie ”wiedziałeś co podpisywałeś”. Tak, owszem, ale fajnie, że później zrobił krok w moją stronę i rzeczywiście powiedział, że dżentelmeńsko umawiamy się na jedną minutę w boksie. Aczkolwiek też nie mogę tego w 100% traktować za pewnik (..) To jest walka, to są zasady MMA i choćby nawet Damian będzie drachnięty mocniej, to z automatu pójdzie po nogi, bo to będzie jego odruch obronny. Chcemy wygrać, więc siłą rzeczy – normalnie, jedziemy MMA i tyle!

Zobacz także:

Zawodniczka High League mocno o Murańskim: Dziad, który wychował takiego oto polonistę! Widzieliście?

To jest spore zaskoczenie! Maria Graczykowska czyli nowa zawodniczka High League postanowiła w mediach społecznościowych wbić szpilkę Mateuszowi Murańskiemu. Influencerka stoczy swój pierwszy pojedynek na piątej edycji, która odbędzie się dziesiątego grudnia w Łodzi. Przeciwniczką ”Maszy” będzie Maja Staśko.

UFC zrzeka się prawa do negocjacji z Natem Diazem. Amerykanin oficjalnie wolnym agentem! KSW wyśle ofertę?

Nate Diaz oficjalnie jest już wolnym agentem! UFC bowiem zrzekło się prawa do negocjacji nowego kontraktu z Amerykaninem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis