MMA PLArchiwumKSWUFC zrzeka się prawa do negocjacji z Natem Diazem. Amerykanin oficjalnie wolnym agentem! KSW wyśle ofertę?

UFC zrzeka się prawa do negocjacji z Natem Diazem. Amerykanin oficjalnie wolnym agentem! KSW wyśle ofertę?

Nate Diaz oficjalnie jest już wolnym agentem! UFC bowiem zrzekło się prawa do negocjacji nowego kontraktu z Amerykaninem.

nate diaz

Nate Diaz ostatni wraz w UFC walczył 10 grudnia na gali UFC 279. Tam w walce “weteranów” poddał w walce wieczoru Tony’ego Fergusona.

Teoretycznie właśnie tą walką Diaz wypełnił obowiązujący go kontrakt z UFC. Teoretycznie, bo w praktyce bowiem UFC miało jeszcze trzy miesiące na negocjacje dotyczące nowego kontaktu z Amerykaninem.

Miało, bowiem amerykański gigant tego okresu się zrzekł.

Nate Diaz wolnym agentem, KSW wyśle ofertę?

W teorii Diaz wolnym agentem mógłby zostać dopiero 9 grudnia, ale decyzją UFC, nowego pracodawcy może szukać już teraz. Menadżer zawodnika potwierdził zrzeczenie się wspomnianego trzymiesięcznego okresu negocjacyjnego przez UFC, ale jednocześnie nie zamknął przed Diazem drzwi do dalszej kariery w UFC.

Nate Diaz bowiem jest bardzo zainteresowany trylogią z Conorem McGregorem. Nie oznacza to jednak, że zamyka się przed innymi ofertami.

Mówi się, że Diaz może skorzystać z wyzwania, jakie rzucił mu youtuber Jake Paul i następną walkę może stoczyć w boksie mierząc się właśnie z tym zawodnikiem.

Nie wykluczone jest także to, że swoją ofertę Amerykaninowi wyśle największa polska organizacja mieszanych sztuk walki – KSW.

O postępach w sprawie będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis