MMA PLNajnowszeHighleagueZawodniczka High League mocno o Murańskim: Dziad, który wychował takiego oto polonistę!

Zawodniczka High League mocno o Murańskim: Dziad, który wychował takiego oto polonistę!

To jest spore zaskoczenie! Maria Graczykowska czyli nowa zawodniczka High League postanowiła w mediach społecznościowych wbić szpilkę Mateuszowi Murańskiemu. Influencerka stoczy swój pierwszy pojedynek na piątej edycji, która odbędzie się dziesiątego grudnia w Łodzi. Przeciwniczką ”Maszy” będzie Maja Staśko.

Murański

Maria “Masza” Graczykowska z HIGH League związała się przed czwartą edycją, ale na swój debiut musiała zaczekać do gali w Łodzi. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich influencerek. W Internecie głośno jest przede wszystkim o jej konflikcie z inną zawodniczką HIGH League, Agatą ”Fagatą” Fąk. 

Warto zaznaczyć, że Mateusz Murański również wystąpi na zbliżającej się gali. Będzie to starcie w formule K-1 z Pawłem Bombą.

Masza mocno o Murańskim!

Maria “Masza” Graczykowska na insta stories postanowiła wbić tak zwaną szpilkę Mateuszowi Murańskiemu. Dojdzie do odpowiedzi podczas drugiej konferencji? Tego możemy się spodziewać!

Dziad który wychował takiego oto polonistę mówi coś, że ja nie potrafię złożyć zdania XD (Już czekam na groźby i wyzwiska w stronę mojej rodziny)

W main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Pawłem Tyburskim, a raperem Alberto. O tym zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Tu jest do rozwiązania mocna spina – co mogliśmy już zauważyć przy wcześniejszych eventach oraz na pierwszej konferencji High League 4.

Zobacz także:

To koniec Wardęgi w FAME MMA? Mamy decyzje organizacji! [Tylko u nas obszerny komentarz]

Mamy oficjalną decyzję! Jak donosi Super Express organizacja FAME MMA ogłosiła, że nie zaproponuje Sylwestrowi Wardędze współpracy przy okazji najbliższej gali FAME MMA 17. Popularny youtuber był prowadzącym (konferencji i programów) oraz zawodnikiem federacji. Warto zaznaczyć, że freakowa organizacja nie wyklucza możliwości współpracy w przyszłości. 

Film dokumentalny o FAME MMA na Netflixie?! Sylwester Wardęga komentuje! [WIDEO]

Sylwester Wardęga poinformował swoich widzów, że pewni ludzie kręcą film dokumentalny o FAME MMA. Ze słów byłego prowadzącego lidera polskiego rynku freak-fight wynika, że mowa jest o bijącym rekordy popularności w ostatnich latach – Netflixie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis