MMA PLNajnowszeHighleagueDon Diego odepchnął Denisa Załęckiego, Ewa Brodnicka jako “Ewa z raju” – za nami ważenie przed High League 3

Don Diego odepchnął Denisa Załęckiego, Ewa Brodnicka jako “Ewa z raju” – za nami ważenie przed High League 3

To nie była zwykła ceremonia ważenia! Przed High League 3, dzięki media treningowi i oficjalnej ceremonii ważenia kibice mogli się dobrze wprowadzić do jutrzejszej gali!

High League 3

Transmisja gali High League 3 dostępna jedynie w systemie PPV! Wykup ją już teraz TUTAJ!

Podczas ceremonii ważenia kibice mogli zobaczyć m.in. jak Don Diego odepchnął na wcześniejszym ważeniu Denisa Załęckiego, a podczas wieczornej, oficjalnej już ceremonii ważenia największe wrażenie swoim niekonwencjonalnym strojem zrobiła Ewa Brodnicka.

Ale po kolei – najpierw zaprezentujemy fragment ważenia między Denisem Załęckim a Mateuszem Kubiszynem. Co ciekawe, to Don Diego odepchnął rywala podczas face to face:

DENIS vs DON DIEGO 🤯🤯🤯🔥

Posted by HIGH League on Friday, June 3, 2022

Poniżej natomiast cała ceremonia: media trening + oficjalne ważenie, na którym można zobaczyć Ewę Brodnicką jako “Ewę z raju”.

Sprawdźcie sami:

High League 3: Czy są bilety? Jaka cena?

Wejściówki na wydarzenie są jeszcze dostępne, ale zostały ostatnie sztuki. W każdej chwili może ich zabraknąć. Są one dostępne w serwisie Eventim.pl. Cena waha się od 120 zł do 400 zł. Najtańsze bilety są usytuowane na górze hali, najdroższe znajdują się na płycie. Ponadto, trzeba przyznać, że nie jest to droga cena, w porównaniu do podobnych wydarzeń.

Karta walk:

Alberto Simao – Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski – Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz – Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka – Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński – Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Denis Załęcki o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą: Znowu nagrał coś i się wytłumaczył! Widzieliście?

Wygląda na to, że Arkadiusz Tańcula nie dostanie liścia od Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą wspominał w rozmowie z portalem FanSportu.pl. Denis przyznał, że w ostatnim nagraniu ”Aroy” się wytłumaczył z swoich wcześniejszych słów.

Ferrari chce solówki z Alanem Kwiecińskim bez kamer: Zobaczymy czy powie mi w cztery oczy! Co wy na to?

Wczoraj doszło do programu ”Rundki” z Alanem Kwiecińskim i Dawidem Załęckim. Ich starcie odbędzie się w najbliższą sobotę w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach. W czasie trwającego programu Amadeusz Roślik na insta stories zapewniał, że chce solówki z Kwiecińskim bez kamer.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis