MMA PLNajnowszeFerrariFerrari chce solówki z Alanem Kwiecińskim bez kamer: Zobaczymy czy powie mi w cztery oczy!

Ferrari chce solówki z Alanem Kwiecińskim bez kamer: Zobaczymy czy powie mi w cztery oczy!

Wczoraj doszło do programu ”Rundki” z Alanem Kwiecińskim i Dawidem Załęckim. Ich starcie odbędzie się w najbliższą sobotę w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach. W czasie trwającego programu Amadeusz Roślik na insta stories zapewniał, że chce solówki z Kwiecińskim bez kamer.

Kwieciński

Amadeusz w ostatnim pojedynku po raz trzeci skrzyżował rękawice z Adrianem Polańskim. Na pierwszej konferencji widzieliśmy mocne słowa i tak zwane dymy. Na drugiej okazało się, że podopieczny Mirosława Oknińskiego doznał kontuzji i nie chce walczyć w Gliwicach. Ostatecznie został namówiony i doszło do walki z ”Polakiem” na zasadach bokserskich.

Pojedynek nie zachwycił. Po 3-rundach niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Adrian ”Polak” Polański. Po walce pojawiło się sporo komentarzy nie zgadzających się z werdyktem. Trzeba jednak przyznać, że starcie należało do wyrównanych, lecz… pojawia się pewna kontrowersja.

Polański po ciosie padł na deski. Sędzia nie liczył Adriana, więc pozostają spore kontrowersje. Ferrari chciał złożyć protest, ale okazało się, że zdecydował się na to zbyt późno.

Ferrari chce solówki z Kwiecińskim!

Podczas wczorajszego programu ”rundki” na insta stories głos zabrał Amadeusz Roślik. Popularny ”Ferrari” zapewniał, że jest chętny i gotowy na solówę z Alanem Kwiecińskim. Amadeusz zaznaczył, aby odbyło się to bez kamer.

E-konfidentowi znowu odbiło się spermą. Mam propozycje, dzisiaj podjadę sam. Zasada jest jedna spotykamy się w miejscu bez żadnych kamer i sam na sam. Zobaczymy czy powie mi w cztery oczy, bo zawsze wtedy jest ”Dawaj Amadi zróbmy walkę” także czekam.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, May 31, 2022

Zobacz także:

Mateusz Murański ma przesłanie do Najmana: Szykuj się El Toście na dwa wp**rdolamedo!  Widzieliście?

Mateusz Murański w mediach społecznościowych ma ważne przesłanie do Marcina Najmana. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie jeszcze w 2022 roku. ”Muran” zapewnia, że byłego pięściarza czekają dwie bolesne przegrane.

Afera w japońskim MMA! Szef organizacji RIZIN współpracuje z przestępcami?

We wtorek w godzinach porannych gruchnęła informacja, że łączona gala RISE i K-1 oraz RIZIN zaplanowana na 19 czerwca nie zostanie wyemitowana w ogólnodostępnej telewizji, jak wcześniej zakładano. Powód tyczy się współpracy szefa organizacji z przestępcami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis