Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArek TańculaDenis Załęcki o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą: Znowu nagrał coś i się wytłumaczył!

Denis Załęcki o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą: Znowu nagrał coś i się wytłumaczył!

Wygląda na to, że Arkadiusz Tańcula nie dostanie liścia od Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą wspominał w rozmowie z portalem FanSportu.pl. Denis przyznał, że w ostatnim nagraniu ”Aroy” się wytłumaczył z swoich wcześniejszych słów.

Denis już w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w freakowej organizacji. Na High League 3 w Ergo Arenie zobaczymy jego starcie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

”Bad Boy” ostatni raz widziany był w klatce podczas High League 2 w Krakowie. Było to starcie z Alanem Kwieciński w formule K-1. Tu również do wyjaśnienia był duży konflikt. Emocji i mocnych słów nie brakowało podczas konferencji, ”rundek” oraz ceremonii ważenia. Załęcki po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Zawodnik z Torunia miał rywala parę razy na deskach, ale Kwieciński pokazał charakter i wytrwał do ostatniego gongu.

Załęcki: Szacunek za to, że potrafił to normalnie rozkminić!

Wygląda na to, że sytuacja z Arkadiuszem Tańculą jest już wyjaśniona. Mocna spina pozostaje jednak w kierunku ”Szalonego Reportera”.

Co do Tańculi, to muszę przemyśleć, czy ten liść mu się należy. Teraz myślę, że nie, ale rozmowa w cztery oczy i tak będzie, ale liść mu się nie należy. Obejrzałem jeszcze raz to. Tak naprawdę ten reporterek mały ch*j cały czas mnie cisnął. Te porównania to ta pała mnie cisnęła (…) Tańcula znowu nagrał coś i się wytłumaczył. Szacunek za to, że potrafił to normalnie rozkminić. Dlatego liścia nie dostanie, bo potrafi się zachować jak normalny chłop i to wytłumaczyć. Ale ta pała to ja mu nie popuszczę. On nadal się pruje. Nie wiem, co on robi za szopki. Ja mu nie daruję, szczególnie że znowu się naśmiewa, znowu piłuje tą mordą.

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Nie dojdzie do walki Normana Parke w Gdyni! Zaskoczeni?

To nie jest dobra informacja przed galą PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Norman Parke ostatecznie nie wystąpi na nadchodzącym freakowym wydarzeniu. ”Stormin” na insta stories poinformował fanów, że nie zawalczy. Podał też powód.

Kwieciński nie zgadza się z werdyktem po walce z Murańskim: Nic w tym parterze nie robił! Co wy na to?

Alan Kwieciński jak widać nie zgadza się z werdyktem w ostatniej walce. Mowa oczywiście o starciu z Mateuszem Murański na FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Po trzech rundach ”Muran” wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Kwieciński od razu po pojedynku zapewniał, że chce rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis