MMA PLCiekawostkiDominik Zadora chętny na walkę ze starym Murańskim! Zdradził warunek [WIDEO]

Dominik Zadora chętny na walkę ze starym Murańskim! Zdradził warunek [WIDEO]

Kiedy wydawało się, że ten konflikt będzie cichł, to mamy jego kolejną odsłonę! Dominik Zadora chętny na walkę ze starym Murańskim! Mistrz FEN w K-1 odniósł się do potencjalnej opcji walki z gwiazdą “Lombard. Życie pod zastaw” – Jackiem Murańskim w ringu o powierzchni 2 na 2 metry.

Przypominamy, że Jacek Murański z rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził jakie ma opcje na walkę w organizacji FEN. Jedną z nich jest starcie z Dominikiem Zadorą – mistrzem FEN w K-1 – który ma konflikt z jego synem – Mateuszem.

Oto, co zdradził Jacek Murański:

“Odbyło się spotkanie z Pawłem Jóźwiakiem i mamy trzy opcje na stole.

Pierwsza wersja: moje starcie z Michaelem Piszczykiem, chłopakiem z UK. Jest to o tyle ciekawe, bo chłopak ma 33 lata, ja mam 52, chłopak waży 135 kilogramów, ja ważę 88-90. Dostałem informację, że byłby ten Michael Piszczyk rozważany. To są rozmowy. Tak naprawdę zawodnik o niczym nie decyduje. Te rozmowy przejął nasz sponsor.

Druga opcja to starcie, które zaproponował Piotrek Szeliga, a mianowicie walka dwóch na dwóch: Piotrek Szeliga i Arek Tańcula kontra Jacek i Mateusz Murańscy. Na tę opcję najchętniej patrzy nas sponsor lombi.com, bo mamy tutaj wątek familijny.

A trzecia opcja to Dominik Zadora. Jeśli zostanie zachowany warunek walki w klatce 2 na 2, będzie to walka na gołe pięści i będą dopuszczone uderzenia głową, to po tym co widziałem na ostatniej walce Dominika Zadory z tym Czechem na FEN 33, to nie ma żadnego problemu, zgadzam się też na kopnięcia.”

Dominik Zadora chętny na walkę ze starym Murańskim! Zdradził warunek

Teraz mamy odpowiedź Dominika Zadory, który w specjalnie opublikowanym w tej sprawie wideo przedstawił warunek podjęcia się rywalizacji z Jackiem Murańskim:

“Walka w klatce 2 na 2 🤔🤔 Dobra ale musisz ją zespawać własnorecznie wtedy wchodzę w to 😂😂😂

Walka w klatce 2 na 2 🤔🤔 Dobra ale musisz ją zespawać własnorecznie wtedy wchodzę w to 😂😂😂 MMA.pl MMARocks.pl Fightsport.pl Artnox Fight Sport FightExclusiveNight Piotr Szeliga Inżynieria Ciała – Arkadiusz Tańcula

Posted by Dominik Zadora Fanpage on Thursday, April 1, 2021

Zobacz także:

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!