MMA PLFENJacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!

Jacek Murański w FEN

Paweł Jóźwiak, czyli właściciel FEN-u zapowiadał, że na najbliższej gali FEN 34 w karcie walk znajdzie się kilka pojedynków freakowych. W jednym z nich miałby wystąpić właśnie Jacek Murański. Możliwe, że nawet i z synem!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Murański w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził jakie ma opcje na walkę w organizacji FEN. Jedną z nich jest starcie z Dominikiem Zadorą – mistrzem FEN w K-1 – który ma konflikt z jego synem – Mateuszem.

Oto, co zdradził Jacek Murański:

“Odbyło się spotkanie z Pawłem Jóźwiakiem i mamy trzy opcje na stole.

Pierwsza wersja: moje starcie z Michaelem Piszczykiem, chłopakiem z UK. Jest to o tyle ciekawe, bo chłopak ma 33 lata, ja mam 52, chłopak waży 135 kilogramów, ja ważę 88-90. Dostałem informację, że byłby ten Michael Piszczyk rozważany. To są rozmowy. Tak naprawdę zawodnik o niczym nie decyduje. Te rozmowy przejął nasz sponsor.

Druga opcja to starcie, które zaproponował Piotrek Szeliga, a mianowicie walka dwóch na dwóch: Piotrek Szeliga i Arek Tańcula kontra Jacek i Mateusz Murańscy. Na tę opcję najchętniej patrzy nas sponsor lombi.com, bo mamy tutaj wątek familijny.

A trzecia opcja to Dominik Zadora. Jeśli zostanie zachowany warunek walki w klatce 2 na 2, będzie to walka na gołe pięści i będą dopuszczone uderzenia głową, to po tym co widziałem na ostatniej walce Dominika Zadory z tym Czechem na FEN 33, to nie ma żadnego problemu, zgadzam się też na kopnięcia.”

Zobacz także:

Ojciec Murańskiego rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze! Mistrz FEN reaguje: A może na miecze Jedi?

Inby ciąg dalszy! W konflikt medialny między Mateuszem Murańskim a mistrzem FEN Dominikiem Zadorą zaangażował się ojciec Murańskiego! Jacek Murański rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze, ale postawił dość specyficzne warunki.

Dominik Zadora o “egzekucji” na Mateuszu Murańskim: To miała być lekcja pokory i szacunku do sportu

Dominik Zadora zabrał głos w sprawie głośnego ostatnio sparingu i rzekomej “egzekucji” na amatorze – Mateuszu Murańskim, który przygotowuje się do pojedynku z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis