MMA PLFAME MMADojdzie do walki z Pudzianowskim? Krzysztof Radzikowski zabiera głos!

Dojdzie do walki z Pudzianowskim? Krzysztof Radzikowski zabiera głos!

Krzysztof Radzikowski jeden z najbardziej popularnych strongmanów w Polsce już dwudziestego listopada zadebiutuje w FAME MMA. Radzikowski został zapytany o potencjalny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Krzysztof podczas FAME MMA 12 zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem (2-0). Trzeba przyznać, że jak na debiut to ciekawe wyzwanie. ”Bestia” w poprzednich walkach przed czasem odprawił Marcina Najmana oraz Piotra Szeligę. Radzikowski do tego starcia przygotowuje się w Ankosie Poznań.

39-latek w ostatnim czasie zdobywał nowych fanów/kibiców. Chodzi o jego udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem”, który jest transmitowany na kanale TTV.

Radzikowski o Pudzianie: Nie no to dzisiaj by mnie zajechał! 

Krzysztof Radzikowski w rozmowie Mateusz Kaniowski został zapytany o potencjalny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim (15-7). Radzikowski gwarantuje, że obecnie takie starcie nie ma żadnego sensu.

Nie no to dzisiaj by mnie zajechał, no gdzie, no co Ty! Ja dopiero raczkuje w tym sporcie. Tak samo jakby ktoś zapytał jak wyglądałoby twoje starcie ze mną na siłowni teraz. No właśnie, taka sama odpowiedź (…) To jest gościu, który ma mega doświadczenie. 10 lat się bije to nie ma co porównywać nawet.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka znów zapytany o walkę z Don Kasjo! Jakie jest stanowisko pięściarza?

Coraz częściej mówi się o potencjalnym pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki. To nie koniec, bo nie pierwszy raz popularny ”Szpila” został zapytany o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” w FAME MMA. Pięściarz z Wieliczki nie ukrywa, że ma już dość takich pytań.

Corey Anderson odpowiada Błachowiczowi: Na 15 minut uczyniłem z Ciebie swoją dzi**ę! Co wy na to?

Corey Anderson (16-5) nie zamierza szybko kończyć tematu! ”Overtime” szybko w mediach społecznościowych odpowiedział na słowa Jana Błachowicza (28-8). Amerykanin po raz kolejny postanowił wrócić pamięcią do pierwszej walki z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej UFC.