MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka znów zapytany o walkę z Don Kasjo! Jakie jest stanowisko pięściarza?

Artur Szpilka znów zapytany o walkę z Don Kasjo! Jakie jest stanowisko pięściarza?

Coraz częściej mówi się o potencjalnym pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki. To nie koniec, bo nie pierwszy raz popularny ”Szpila” został zapytany o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” w FAME MMA. Pięściarz z Wieliczki nie ukrywa, że ma już dość takich pytań.

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka: Nie no przestańcie naprawdę!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany o potencjalny pojedynek z Kasjuszem Życińskim w FAME MMA. ”Szpila” gwarantuje, że nie chce być potem kojarzony jako zawodnik, który na koniec kariery bił się z freakami. 

Nie no przestańcie naprawdę! Jeżeli miałbym wrócić kiedykolwiek na… Ja nigdy nie mówiłem, nigdy nie słyszałeś żebym mówił koniec, ale jakbym miał wrócić to sportową walką. Nie chciałbym być kiedyś kojarzony ”na koniec kariery walczył z freakami”. Chciałbym wrócić z jakimś bokserem tu w Polsce czy nawet rewanż z Radczenką w MMA? Kto wie.

Kasjusz Życiński najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego listopada. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 12. Popularny ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem.

Zobacz także:

FAME MMA 13: Jacek Murański zmierzy się z Popkiem? Jest komentarz jednego z włodarzy!

To byłoby dopiero zestawienie i następny konflikt do rozwiązania. Jacek Murański kontra Popek Monster już w 2022 roku? Tego nie możemy wykluczyć! Jest też komentarz jednego z właścicieli FAME MMA.

Następny freak w grupie Artnox! Tym razem jest to uczestniczka programu ”Królowe Życia”! Co wy na to?

Artur Gwóźdź za pomocą twittera ogłosił nową postać, która dołączyła do grupy Artonox Fight Sport. Jest to następna osoba z freakowego świata/celebrytów. Wydaje się, że ”Lalune” z programu ”Królowe Życia” możemy spodziewać się w topowej freakowej organizacji w Polsce.