MMA PLBoksUtytułowany Nikołaj Wałujew wspiera Putina: Podajmy mu więc rękę, gdy najbardziej jej potrzebuje!

Utytułowany Nikołaj Wałujew wspiera Putina: Podajmy mu więc rękę, gdy najbardziej jej potrzebuje!

Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO) dwukrotny mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej bacznie śledzi całą sytuację i komentuje wszystko w mediach społecznościowych. Rosjanin przekonuje, że w tym momencie Władimir Putin potrzebuje wsparcie rodaków.

Wałujew

Rosjanin był jednym z najwyższych i najcięższych bokserów świata! Mierzy 213 cm wzrostu i waży około 150 kilogramów. 

48-latek ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2019 roku. Nikołaj w Niemczech po 12-rundach przegrał większościową decyzją sędziów z Davidem Haye.

Nikołaj Wałujew: Mamy silnego lidera!

Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO) bacznie obserwuje całą sytuację. Rosyjski pięściarz zapewnia, że Władimir Putin potrzebuje teraz wsparcia.

Uważam, że nadszedł właściwy czas, aby wesprzeć naszego prezydenta. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Nie można nie doceniać potęgi pola informacyjnego. 30-40 lat temu było to łatwiejsze. Jednak dziś, gdy praktycznie każdy dobrowolnie podłączył się do światowej sieci (westchnijmy wszyscy na myśl o kontroli), informacja stała się znacznie silniejsza niż broń i pociski. Dziś wydaje się, że można zmienić biel w czerń bez kupowania pędzla i farby. Przekonanie jest wystarczające. I więcej jest ludzi, którzy słuchają i nadają cudze idee, niż tych, którzy wolą trzeźwo i krytycznie podchodzić do tego, co konsumują. Dlatego nie trzeba dziś budować mostu i inwestować setek milionów. Wystarczy przekonać ich, że nie musi go tam być. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie cierpienia mieszkańców Donbasu są udawane i nawet w Odessie ludzie prawie się spalili. I że te wszystkie zygzaki i trójkąty z twarzami Bandery to tylko samookreślenie. A obrzydliwości popełniane pod tymi sosami tylko się nasiliły. Nadszedł czas, aby z tym skończyć. Nadszedł czas, aby wszystko sobie przypomnieć. W naszej narodowej historii jest miejsce na przebaczenie, zawsze było i zawsze będzie, ale… nie chcielibyśmy widzieć go w inny sposób niż wielkoduszność. Ale nikt o niczym nie zapomina. Jeśli jest inaczej, nieuchronnie zaczyna być postrzegana jako Słabość. To jest znane i zrozumiałe. A teraz dodajmy, że masz wspaniałą Odpowiedzialność i wiesz o wiele więcej niż te wszystkie internetowe boty, liderzy opinii publicznej i wielu innych. Żaden z nich nie chce jednak wziąć na siebie wielkiej odpowiedzialności. A dlaczego mieliby to robić, skoro zawsze można je przekazać temu, kto jest na szczycie. A jeśli coś się stanie, można z mądrą miną krzyczeć, że ostrzegało się wszystkich, ale różnica jest taka, że to niczego nie zmienia. Mamy silnego lidera. Podejmuje decyzje, nie boi się brać za nie odpowiedzialności, dlatego potrzebuje naszego wsparcia. Kiedy to widzi, odczuwa ulgę, bo jest człowiekiem. Podajmy mu więc rękę, gdy najbardziej jej potrzebuje.

Zobacz także:

Denis Lebiediew były mistrz świata w boksie popiera zachowanie Rosji! Widzieliście?

Są wśród Rosjan ludzie, którym jest wstyd za aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie. Są też tacy, których w ogóle to nie interesuje i stronią od suwerennego zdania. Do ostatniej grupy należą Ci, którzy wyrażają pełną aprobatę dla działań swojego kraju. Jednym z nich jest Denis Lebiediew.

MMA VIP: Pomidor zadzwonił podczas programu! Chce walki z Żuromem na gali Najmana! Co wy na to?

Wczoraj odbył się program ”Oko w Oko” pomiędzy Andrzejem Żuromskim, a Tomaszem Chicem. Już na samym początku zadzwonił Krzysztof Franciszek Romanik, który rzucił wyzwanie w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Jak widać do ”Żuroma” robi się naprawdę duża kolejka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis