MMA PLDana WhiteDana White o walkach rosyjskich zawodników w UFC: Znasz moje nastawienie, jedziemy dalej!

Dana White o walkach rosyjskich zawodników w UFC: Znasz moje nastawienie, jedziemy dalej!

Dana White zabrał głos! Dziennikarz John Morgan zapytał prezydenta UFC o walki rosyjskich zawodników w największej organizacji na świecie. Dana zapewnia, że chcieli ratować start Alexandra Volkova (34-9), który w walce wieczoru w Londynie zmierzyłby się z Tomem Aspinallem (11-2). To samo jest w przypadku innych zawodników.

White

Przypomnijmy, że inną decyzję podjęła największa organizacja w naszym kraju. Mowa o KSW, która wczoraj poinformowało, że na najbliższej gali w Radomiu nie zobaczymy niepokonanego Shamila Musaeva (15-0-1). Jest to oczywiście spowodowane aktualną sytuacją.

White: Zawsze pojawia się jakiś problem!

Dana White w rozmowie z Johnem Morganem został zapytany o walki rosyjskich zawodników w UFC.

Nad tym wszystkim pracujemy tutaj codziennie. Pracujemy nad tym, jak utrzymać te wszystkie walki. Jak ściągać gości z tych różnych krajów. Zawsze pojawia się jakiś problem. Mamy za sobą covid, a teraz jest wojna. Jak zauważyłeś, to, co dzieje się teraz jest ważniejsze od wszystkich rzeczy prywatnych i zawodowych, ale znasz moje nastawienie – jedziemy dalej (…) Jak zawsze powtarzam, gdy już świat zaczyna stawać się normalny – wyskakuje jeszcze większe szaleństwo. Zobaczymy, jak to się rozwinie. Nie mam zielonego pojęcia, co stanie się z Rosją i całą resztą. Nie wiem.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Denis Lebiediew były mistrz świata w boksie popiera zachowanie Rosji! Widzieliście?

Są wśród Rosjan ludzie, którym jest wstyd za aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie. Są też tacy, których w ogóle to nie interesuje i stronią od suwerennego zdania. Do ostatniej grupy należą Ci, którzy wyrażają pełną aprobatę dla działań swojego kraju. Jednym z nich jest Denis Lebiediew.

MMA VIP: Pomidor zadzwonił podczas programu! Chce walki z Żuromem na gali Najmana! Co wy na to?

Wczoraj odbył się program ”Oko w Oko” pomiędzy Andrzejem Żuromskim, a Tomaszem Chicem. Już na samym początku zadzwonił Krzysztof Franciszek Romanik, który rzucił wyzwanie w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Jak widać do ”Żuroma” robi się naprawdę duża kolejka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis