MMA PLPunch DownPunchDown nawiązuje współpracę z wielkimi gwiazdami! Już niebawem gala w USA!

PunchDown nawiązuje współpracę z wielkimi gwiazdami! Już niebawem gala w USA!

PunchDown nie zwalania i zapowiedziano galę w Stanach Zjednoczonych oraz współpracę z wielkimi gwiazdami.

Punchdown

Już piątego marca w Columbus Ohio dojdzie do kolejnej rywalizacji na ”listwy”. Ostatnia gala Punchdown 5 odbyła się 22 października 2021 roku w Studio P1 The Next Level Wrocław. Przy tym wydarzeniu pojawiło się dużo kontrowersji związanych ze śmiercią Artura ”Walusia”’ Walczaka.

Nowe ogłoszenia!

Slap Fighting Championship! Organizacja postanowiła ogłosić pierwszą galę w Stanach Zjednoczonych. Ponadto podjęto współpracę z Loganem Paulem (gwiazdą internetu) oraz Arnoldem Schwarzeneggerem (aktorem i ikoną kulturystyki). 

Z radością ogłaszamy, że PunchDown jest teraz Mistrzostwami Fighting Slap! Jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani, że teraz będziemy pracować razem z Arnold Schwarzenegger, Logan Paul, and Fanmio przy naszym pierwszym ważnym wydarzeniu, które odbędzie się 5 marca w Columbus Ohio!!! Wydarzenie będzie transmitowane na całym świecie na YouTube Logana, jego Facebooku oraz na Fanmio.com

Slap Fighting Championship

We’re excited to announce that PunchDown is now Slap Fighting Championship! We’re even more excited to now be working alongside Arnold Schwarzenegger, Logan Paul, and Fanmio for our first major event together on March 5th in Columbus Ohio!!!The event will be streamed worldwide on Logan’s YouTube, his Facebook and on Fanmio.com.Live stream links below:Fanmio.com/SFCYouTube.com/LoganPaulvlogs Facebook.com/LoganPaulMAKE SURE TO CATCH ALL THE ACTION AS WE TAKE SLAP FIGHTING TO THE NEXT LEVEL!!

Posted by Slapfightingchampionship on Tuesday, February 22, 2022

Zobacz także:

FAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać! Co wy na to?

Michał Baron za pomocą twittera poinformował, że przeprowadza się do Warszawy. To nie koniec, bowiem ”Boxdel” zdradził kto będzie przygotowywał go do następnego pojedynku. Będzie to ceniony trener, który niewątpliwe jest prekursorem MMA w naszym kraju.

MMA uczy pracy! Jaś Kapela po Prime: Zamiast na wakacje pojechałem trenować. Włożyłem w to mnóstwo energii! Zaskoczeni?

W tym przypadku MMA pokazało walor edukacyjny! Jaś Kapela, lewicowy aktywista nauczył się pracy przy przygotowaniach do gali Prime Show MMA, na której to zmierzył się z prawicowym publicystą Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Dla Kapeli starcie to było debiutem w walce w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis