MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie!

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Murański

Mateusz jak i Jacek Murański już w wywiadach po walce zapewniali, że na samym początku Mateusz przyjął mocne uderzenie w krocze, po którym nie był kompletnie sobą.

Paweł Bomba w trzeciej odsłonie wygrał przez dyskwalifikację, bowiem Mateusz po raz kolejny obalił rywala – co jest oczywiście zabronione w starciu na zasadach K-1. Warto jednak dodać, że ”Scarface” zaskoczył wszystkich swoją dyspozycją. Przede wszystkim kluczowe były niskie kopnięcia, które coraz dochodziły do celu. Dodatkowo Bomba nie obawiał się wchodzić w mocniejsze wymiany uderzeń z faworyzowanym Murańskim.

Problemy Mateusz Murańskiego…

Mateusz Murański aktualnie przebywa w szpitalu i niewykluczone, że przejdzie operację. Jak się okazuje ma on uszkodzenie pourazowe cewki tylnej i przedniej oraz uraz moszny.

Czy w tej sytuacji jest, to historia na rewanżowy pojedynek w przyszłym roku? Tego nie możemy wykluczyć. Wydaje się, że Mateusz będzie chciał ponownego zestawienia z Bombą.

Wypowiedział się również Jacek Murański.

Do wszystkich ” śmieszków ” ale i do tych co mi i @mateusz_muranski dobrze życzą. Mateusz jest już po konsultacji u specjalisty urologa. Diagnoza to cyt ” uszkodzenie pourazowe cewki tylnej i przedniej , oraz uraz moszny ” Jutro zbiera się konsylium lekarskie podczas , którego zapadnie decyzja co do operacji

Do wszystkich " śmieszków " ale i do tych co mi i @mateusz_muranski dobrze życzą. Mateusz jest już po konsultacji u…

Posted by Jacek Muranski on Tuesday, December 13, 2022

Poniżej prezentujemy skierowanie lekarskie:

Zobacz także:

Zawodnik KSW ostro o ostatniej walce Popka: To nie jest zawodnik! Niczego sobą nie reprezentuje! Widzieliście?

Daniel Rutkowski w rozmowie z TVP Sport zdradził, że sobotni pojedynek w KSW jest ostatnim w kontrakcie. ”Rutek” nie wyklucza podpisanie nowego kontraktu – tak jak i związania się z inną organizacją. Zapaśnik z Radomia zdradził, że w przyszłym roku czekają go kolejne starcie w PRIME SHOW MMA. Rutkowski jest otwarty na starcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy dużo większymi gabarytowo freakami.

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu!  Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis