MMA PLNajnowszeKSWMamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę!

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę!

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

Mamed i Pudzian zarobią

Khalidov i Pudzianowski to żywe legendy Federacji KSW. Ich pojedynek tak wzbudził zainteresowanie wśród kibiców, że bilety na sobotnie wydarzenie wyprzedały się na pniu i już od dawna nie ma możliwości zakupu wejściówek.

Kibice sportów walki w Polsce tą walką żyją i widząc zapowiedzi, to nie ma się czym dziwić:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę!

Właściciel Federacji KSW Martin Lewandowski w licznych wywiadach mówił, że starcie Khalidov vs Pudzianowski jest najdroższą walką w historii mieszanych sztuk walki w Europie. A teraz możemy pójść dalej!

Portal Super Express podał konkretną – i to oszałamiającą! – kwotę jaką obaj zawodnicy zarobią za udział w walce wieczoru sobotniej gali.

Wg tego portalu Pudzianowski i Khalidov otrzymają w sumie ponad… 3 miliony złotych! Nie wiemy czy ostateczna kwota jest dzielona po równo czy któraś ze stron zarobi więcej, ale i tak, suma wynagrodzenia za tę walkę robi oszałamiające wrażenie.

Zobacz także:

Zawodnik KSW ostro o ostatniej walce Popka: To nie jest zawodnik! Niczego sobą nie reprezentuje! Widzieliście?

Daniel Rutkowski w rozmowie z TVP Sport zdradził, że sobotni pojedynek w KSW jest ostatnim w kontrakcie. ”Rutek” nie wyklucza podpisanie nowego kontraktu – tak jak i związania się z inną organizacją. Zapaśnik z Radomia zdradził, że w przyszłym roku czekają go kolejne starcie w PRIME SHOW MMA. Rutkowski jest otwarty na starcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy dużo większymi gabarytowo freakami.

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu!  Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis