MMA PLNajnowszeCiekawostkiDaro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć!

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

O Daro Lwie zrobiło się ostatnimi czasy troszkę ciszej. Największy hype na tego zawodnika miał miejsce przy okazji jego walki na FAME 16 z “Filipkiem” oraz w okolicach 10 grudnia, kiedy był prowadzącym “hejt roomu” na High League 5. Teraz w mocnych słowach odnosi się do oceny umiejętności “Ferrariego” przez Adamka.

Daro Lew ostro!

Były rywal Marcina Najmana prosi “Górala” o odpierniczenie się od freak-fightów.

Fajnie było kiedyś oglądać Adamka i nawet mu kibicowałem, ale teraz proszę od freak fightow się odpierniczyć i nie mówić, że ktoś nie umie się bić skoro to nie sport tylko show, a pozniej trochę sportu.

Jak widać, Daro Lew w słowach nie przebiera i klarownie daje do zrozumienia co myśli o wypowiedziach polskiej legendy boksu.

Kiedy kolejna walka Dara? Niestety…nie wiadomo. Na konferencjach przed galą FAME 16 wielokrotnie podkreślał, że chciałby skrzyżować rękawice z Jackiem Murańskim. Na FAME MMA mieliśmy okazję oglądać jego dwa starcia, które zakończyły się porażkami. Podczas siódmej odsłony przegrał z “El Testosteronem”, a na ostatniej z Filipem Marcinkiem. Jest spora szansa na to, że niedługo znów będziemy świadkami jego występu w oktagonie.

Zobacz także:

Marcin Najman ma na celowniku kolejnego rywala: Myślę, że 10 sekund w dosiadzie!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Jak się okazuje ”El Testosteron” ma na celowniku kolejnego potencjalnego przeciwnika. Najman już w przeszłości parokrotnie wspominał, że jest gotowy zmierzyć się z tym utytułowanym zawodnikiem.

Władimir Putin nagradza zawodnik MMA medalem za służbę na Ukrainie!

Armeński zawodnik MMA – Ayk Gasparyan na początku tego miesiąca został nagrodzony medalem przez Władimira Putina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis