MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman ma na celowniku kolejnego rywala: Myślę, że 10 sekund w dosiadzie!

Marcin Najman ma na celowniku kolejnego rywala: Myślę, że 10 sekund w dosiadzie!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Jak się okazuje ”El Testosteron” ma na celowniku kolejnego potencjalnego przeciwnika. Najman już w przeszłości parokrotnie wspominał, że jest gotowy zmierzyć się z tym utytułowanym zawodnikiem.

Najman

Częstochowianin najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca. Podczas High League 6 w Katowicach kibice freak fightów doczekają się starcia ”El Testosterona” z Jackiem ”Muranem” Murańskim. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Dozwolone będą uderzenia głową, kopnięcia w parterze czy chociażby dobijanie w parterze.

Najman ma świadomość, że jest to bardzo ważny pojedynek. Były pięściarz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej bolesnej przegranej z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

To będzie kolejny rywal Najmana?

Wydaje się, że łatwo nie będzie, aby zorganizować takie zestawienie. Marcin Najman na twitterze wyznał z kim chciałby się zmierzyć po potencjalnym zwycięstwie z Jackiem Murańskim. Mowa o naszym utytułowanym pięściarzu Tomaszu Adamku. Najman oczywiście mówi o starciu w formule MMA.

Po wygranej nad starą Gangreną to jedyny słuszny kierunek !

Myślę, że w 10 sekund w dosiadzie

Zobacz także:

Szpilka potwierdza walkę z Pudzianowskim! Znamy potencjalny termin hitowej walki! Widzieliście?

To się dzieje! Artur Szpilka na kanale ”Klatka po Klatce” potwierdził, że akceptuje propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” podał również wstępny termin, w którym może dojść do starcia z weteranem KSW. Trzeba przyznać, że o takim zestawieniu mówiło się od samego początku, gdy Artur podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Krzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie! Co wy na to?

To nie koniec konfliktu na linii Szpilka-Zimnoch? Wszystko na to wskazuje po ostatniej wypowiedzi Krzysztofa Zimnocha. 39-latek postanowił skrytykować swojego niedoszłego przeciwnika i zapewnił, że ”idzie po Artura”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis