MMA PLNajnowszeMMAWładimir Putin nagradza zawodnik MMA medalem za służbę na Ukrainie!

Władimir Putin nagradza zawodnik MMA medalem za służbę na Ukrainie!

Armeński zawodnik MMA – Ayk Gasparyan na początku tego miesiąca został nagrodzony medalem przez Władimira Putina.

Putin

31-latek na swoim koncie ma sporo sukcesów – Mistrz Moskwy punkration w sekcji Full-contact, Mistrz Cup Rus-security w Combat Sambo i Klasycznym, Mistrz Rosji w walce uniwersalnej czy chociażby srebrny medalista Mistrzostw Rosji w MMA.

Jeśli chodzi o zawodowe MMA, to było już zdecydowanie gorzej. Aktualny rekord Ayka to sześć zwycięstw i jedenaście porażek. 31-latek ostatni zawodowy pojedynek odnotował w sierpniu 2019 roku, gdy przegrał przed czasem z Alexeyem Zhuravlevem.

Taka sytuacja!

Ayk Gasparyan na początku tego miesiąca podczas ceremonii w Rostowie nad Donem został odznaczony Orderem Odwagi przez samego Władimira Putina za służbę na Ukrainie. Armeński zawodnik MMA miał zostać zwerbowany jako najemnik dla Grupy Wagnera.  

Służę Rosji i Wagnerowi – powiedział Ayk Gasparyan podczas wręczania medalu

31-latek w zeszłym roku został skazany za napad z bronią w ręku na mężczyznę przed bankiem w Moskwie. Skazano go na siedem lat w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze w Riazaniu. Po kilku miesiącach kary zawodnik MMA został zwerbowany do wspomnianej Grupy Wagnera.

Gasparyan jest jednym z tysięcy skazanych, którzy zostali powołani na wojnę i od tego czasu zostali zwolnieni z powrotem do społeczeństwa.

Zobacz także:

Szpilka potwierdza walkę z Pudzianowskim! Znamy potencjalny termin hitowej walki! Widzieliście?

To się dzieje! Artur Szpilka na kanale ”Klatka po Klatce” potwierdził, że akceptuje propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” podał również wstępny termin, w którym może dojść do starcia z weteranem KSW. Trzeba przyznać, że o takim zestawieniu mówiło się od samego początku, gdy Artur podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Krzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie! Co wy na to?

To nie koniec konfliktu na linii Szpilka-Zimnoch? Wszystko na to wskazuje po ostatniej wypowiedzi Krzysztofa Zimnocha. 39-latek postanowił skrytykować swojego niedoszłego przeciwnika i zapewnił, że ”idzie po Artura”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis