MMA PLNajnowszeHighleagueDaro Lew rzucił puszką i odepchnął Ludwiczka: Musi być w strachu! [WIDEO]

Daro Lew rzucił puszką i odepchnął Ludwiczka: Musi być w strachu! [WIDEO]

Wczoraj na kanale High League odbył się kolejny program ”High League 6 Rundki”. Tym razem doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Dariuszem Kaźmierczukiem, a ”Ludwiczkiem”. W pewnym momencie ”Daro Lew” nie wytrzymał i postanowił rzucił puszką w przeciwnika. Do ich starcia dojdzie już osiemnastego marca w Katowicach. Dariusz stoczy swój kolejny pojedynek w freakowej organizacji.

Lew

Dariusz podczas FAME MMA 16 w Gliwicach miał do wyjaśnienia konflikt z Filipem Marcinkiem.

Trzeba przyznać, że początek wyglądał obiecująco. Dariusz trafiał ciosami prostymi i niskimi kopnięciami. Na twarzy Filipka pojawiła się krew. Raper odpowiadał i parę razy wstrząsnął rywalem. ”Daro Lew” zaskakiwał swoją postawą aż do końcówki pierwszej rundy… Po jednym z uderzeń Kaźmierczuk padł na deski niczym porażony prądem. Już wtedy wydawało się, że będzie po wszystkim. ”Daro Lew” wstał i kontynuował, a do końca pierwszej rundy czasu pozostało niewiele. Mimo wszystko Dariusz nie wytrwał.

Daro Lew nie wytrzymał!

Dariusz Kaźmierczuk nie wytrzymał podczas programu i postanowił rzucić puszką w przeciwnika. To nie koniec, bowiem na face to face widzieliśmy popchnięcie. ”Daro Lew” zapewniał, że zdenerwował go strój przeciwnika.

Sami zobaczcie:

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8Xbrk_6-g

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis