MMA PLLew KazimierczukDaro Lew przyjechał na konferencję PRIME 2! Zza kulisami ustala walkę z Olejnikiem!

Daro Lew przyjechał na konferencję PRIME 2! Zza kulisami ustala walkę z Olejnikiem!

Dariusz Kaźmierczuk pojawił się na wczorajszej konferencji PRIME SHOW MMA 2. Gala odbędzie się już dziewiątego lipca w Gdyni. Niewykluczone, że ”Daro Lew” już niebawem wystąpi, w którejś z czołowych freakowych organizacji. Dariusz zza kulisami ustalał walkę z… Tomaszem Olejnikiem.

Lew

O Olejniku w ostatnim czasie było głośno za sprawą ”gali” Royal Division 1. Pojawiło się po niej wiele kontrowersji. Olejnik gwarantował, że robiono wszystko, aby nie doszło do tego wydarzenia. Tomasz zapewnia, że odbędzie się druga edycja i jeszcze zaskoczą fanów freak fightów.

Dariusz zaś ma mocne przepychanki słowne z raperem ”Filipkiem”. Groźny lew jest przekonany, że pokonałby zawodnika FAME MMA.

Dojdzie do walki z Olejnikiem?

Tego nie można wykluczyć! Jak się okazuje Dariusz Kaźmierczuk zza kulisami konferencji PRIME SHOW MMA 2 dogrywał walkę z Tomaszem Olejnikiem, który jest chętny na takie starcie.

Sami zobaczcie:

Posted by Freak Fight on Tuesday, June 14, 2022

Gdzie Daro Lew tam dymy ŁAAAA 

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Zawodnik GROMDA ostro o Tyburskim: Dałbym ci lekcję pokory! Widzieliście?

Zawodnik GROMDA Patryk Tołkaczewski zareagował na słowa Pawła Tyburskiego. “Glebie” nie spodobała się wypowiedź “Tyboriego”, które opisywała wygląd “Remiego” po krwawym pojedynku na ostatniej gali.

Kolejny konflikt na linii FAME MMA-PRIME? Boxdel o Arabie: Ch**owo, bo ma kontrakt z nami!

To było spore zaskoczenie. Wczoraj organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła zestawienie pomiędzy Gabrielem Al-Sulwim, a Marcinem Wrzoskiem. Do ich starcia dojdzie dziewiątego lipca na drugiej edycji PRIME w Gdyni. Michał Baron na programie ”Aferki” skomentował walkę ”Araba” u konkurencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis