MMA PLGROMDAZawodnik GROMDA ostro o Tyburskim: Dałbym ci lekcję pokory!

Zawodnik GROMDA ostro o Tyburskim: Dałbym ci lekcję pokory!

Zawodnik GROMDA Patryk Tołkaczewski zareagował na słowa Pawła Tyburskiego. “Glebie” nie spodobała się wypowiedź “Tyboriego”, które opisywała wygląd “Remiego” po krwawym pojedynku na ostatniej gali.

Zawodnik GROMDA ostro o Tyburskim: Dałbym ci lekcję pokory!
Foto: Instagram/Pablotybori - GROMDA

Zaczęło się od komentarza Pawła Tyburskiego na temat zdjęcia, które po gali GROMDA wrzucił “Remi”, czyli jeden z zawodników. Stoczył on krwawy pojedynek z “Diabełkiem”, obaj panowie po walce byli niesamowicie rozbici i pełni urazów twarzy i pięści. “Tybori” zabrał głos w sprawie przedstawionego wydarzenia.

Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia.

– skomentował zawodnik freakowych organizacji.

Zawodnik GROMDA reaguje na słowa Tyburskiego!

Słowa Tyburskiego odbiły się szerokim echem. Dotarły m.in. do jednego z zawodników GROMDA, Patryka “Gleby” Tołkaczewskiego, który krytycznie zareagował na nie. “Gleba” to jeden z weteranów organizacji Mariusza Grabowskiego, w ostatniej walce popisał się fantastycznym wyczynem, nokautując w… 6 sekund (!) byłego mistrza GLORY z Brazylii.

Miałem nie wypowiadać się na Twój temat, ale swoje mądrości o zawodniku, który zostawił serce, charakter i zdrowie w ringu GROMDY zostaw dla siebie. Wypowiadasz się publicznie o nim i wystawiasz jego zdjęcie na swoją relację, bo wiesz, że media to połapią i zaczną pisać. Będąc normalny, napisałbyś mu to w prywatnej wiadomości, a nie odstawiał taką szopkę. Ty nie miałbyś odwagi wejść do ringu GROMDY i promować się w ten sposób tylko zaczepiasz ludzi, o których jest w danej chwili głośno i szukasz atencji wśród mediów. Jak nie miałem nic do Ciebie, tak teraz z chęcią dałbym Ci lekcje pokory!

– napisał na Instagramie Tołkaczewski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis