MMA PLArabKolejny konflikt na linii FAME MMA-PRIME? Boxdel o Arabie: Ch**owo, bo ma kontrakt z nami!

Kolejny konflikt na linii FAME MMA-PRIME? Boxdel o Arabie: Ch**owo, bo ma kontrakt z nami!

To było spore zaskoczenie. Wczoraj organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła zestawienie pomiędzy Gabrielem Al-Sulwim, a Marcinem Wrzoskiem. Do ich starcia dojdzie dziewiątego lipca na drugiej edycji PRIME w Gdyni. Michał Baron na programie ”Aferki” skomentował walkę ”Araba” u konkurencji.

Boxdel

To była pierwsza przegrana ”Araba” w FAME MMA. Wcześniej Al-Sulwi odnotował trzy pewne zwycięstwa. Gabriel jednogłośną decyzją sędziów pokonał Pawła ”Tybori” Tyburskiego, Patryka ”Kizo” Wozińskiego (boks) oraz Łukasza Lupę.

Gabriel starcia w Gliwicach nie będzie dobrze wspomniał… choć do czasu nokautu kontrolował pojedynek. Szeliga od samego początku szukał mocnego uderzenia. Gabriel dobrze pracował krótki ciosami oraz niskimi kopnięciami. Wydawało się, że po kolejnym kopnięciu ”Szeli” będzie miał bardzo duże problemy. Szeliga był liczony, lecz szybko doszedł do siebie. Koniec nastąpił w drugiej rundzie. ”Szeli” bardzo mocnym uderzeniem trafił w punkt i było już po wszystkim.

Boxdel komentuje!

Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA na programie ”Aferki” skomentował walkę Gabriela Al-Sulwiego w PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni.

Przysięgam wam, że o tym nie wiedziałem. Firma też dała znak zapytania, jak dzisiaj dałem na konferencji tego screena. Nie wiem, o co chodzi z Arabem. Na obecną chwilę jeszcze nie wiem, co się wydarzyło. Nie wiedziałem o tym wcześniej. Zobaczyłem plakaty, że Arab został ogłoszony. Trochę ch**owo, bo Arab ma kontrakt z nami. Czuję się z tym ch**owo. Uwielbiam Araba, mam z nim kontakt i nie wiem, co się wydarzyło.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier  vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik 
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red

Zobacz także:

Bob Sapp chce walczyć z Mike Tysonem! Zapowiada, że wyrwie mu serce! Widzieliście?

Bob Sapp nie powiedział ostatniego słowa. Jak widać weteran jest gotowy na kolejne wyzwania. ”Bestia” w weekend w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby zmierzyć się z Mike Tysonem. Dodatkowo Sapp zapowiedział, że… wyrwie mu serce i rozerwie je na strzępy.

Mirosław Okniński zapewnia: Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover! Co wy na to?

Mirosław Okniński zabrał głos na facebooku po gali UFC 275 w Singapurze. Uznany trener w naszym kraju zapewnia, że Jan Błachowicz (29-9) będzie miał łatwiej z Jiri Prochazką (29-3-1) niż ostatnim swoim pogromcą – Gloverem Teixeirą (33-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis