MMA PLDon KasjoDaro Lew atakuje Don Kasjo: Don Kichot z króla stał się paziem!

Daro Lew atakuje Don Kasjo: Don Kichot z króla stał się paziem!

Dariusz Kaźmierczuk tym razem na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się o Don Kasjo. Nie brakowało mocnych słów.

Kasjo

”Daro Lew” aktualnie związany jest z organizacją Marcina Najmana – MMA VIP. Do drugiego starcia dojdzie dwudziestego dziewiątego października. Dariusz na trzeciej edycji zmierzy się z debiutującym Markiem Molakiem.

Jest to aktor, który znany jest przede wszystkim z roli Huberta w serialu ”Barwy Szczęścia”. Wystąpił również w 2020 roku w filmie Asymetria. 30-latek miał już w przeszłości styczność ze sportami uderzanymi, co pokazał na swoim profilu na Instagramie.

Daro Lew: On dalej twierdzi, że jest królem!

Dariusz Kaźmierczuk już nie pierwszy raz postanowił wypowiedzieć się o Kasjuszu Życińskim. ”Daro Lew” jest przekonany, że Marcin Wrzosek pokona ”Don Kasjo”.

Dzisiaj taki temacik chciałbym odnieść się do słów Kasjusza Don Kichota, który cały czas twierdzi, że jest królem, powtarzam królem, który dostał wpidol od Tyburskiego na sparingu, od… jak on się nazywa (który wygrał z Ferrarim ostatnio) nieważne ale to już druga osoba, dostał wpidol w boksie od Parke. Teraz pewnie dostanie od Wrzoska także porażka za porażką, a on dalej twierdzi, że jest królem.      

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA: Don Kasjo nie wyklucza MMA, ale rywalem musi być… Khabib Nurmagomedov! Przesada?

Kasjusz Życiński już w listopadzie wraca do klatki FAME MMA. ”Don Kasjo” w walce wieczoru dwunastej edycji zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem. Pojedynek jest zakontraktowany na sześć rund po trzy minuty. Tym razem pojawią się sędziowie z boksu.

Daro Lew ostro do Filipka: Jesteś zwykłym gównem, chcesz się wybić na moim nazwisku! Co wy na to?

Daro Lew jeszcze groźniejszy? Dariusz Kaźmierczuk na swoim kanale YouTube postanowił zareagować i w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Filipku”. Dariusz proponuje, aby doszło do ich starcia w organizacji MMA VIP.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis