MMA PLFAME MMADaro Lew ostro do Filipka: Jesteś zwykłym gównem, chcesz się wybić na moim nazwisku!

Daro Lew ostro do Filipka: Jesteś zwykłym gównem, chcesz się wybić na moim nazwisku!

Daro Lew jeszcze groźniejszy? Dariusz Kaźmierczuk na swoim kanale YouTube postanowił zareagować i w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Filipku”. Dariusz proponuje, aby doszło do ich starcia w organizacji MMA VIP.

Lew

”Daro Lew” już dwudziestego dziewiątego października stoczy swój drugi pojedynek w organizacji Marcina Najmana. Dariusz zmierzy się z debiutującym Markiem Molakiem. Nie brakowało dymów na ich części podczas konferencji prasowej.

Kaźmierczuk ma tragiczny rekord, ale przytrafiła mu się jednak jedna wygrana. Odniósł je w walce z Dawidem Harasem. Haras to kolejny zawodnik, znany z przegrywania walk. Jego rekord w klatce wynosi… 0-19. Pojedynek z “Daro Lew” trwał zaledwie 37 sekund.

Daro Lew: Powiem Ci tak Ferrari Ci wpi**doli!

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza! Tym razem w mocnych słowach wypowiedział się o ”Filipku”, który w najbliższą sobotę zmierzy się z ”Ferrarim” na FAME MMA 11 w Gliwcach.

Taki temacik słuchajcie ten pasi konik Filipek coś tam podskakuje. Widziałem na wczorajszej konferencji FAME MMA coś tam stara się obrażać mnie, wykrzykuje moje nazwisko. Kwa Pasi Konik Filipek ja Ci już powiedziałem, że nie chcę komentować twojej za bardzo osoby, bo jesteś zwykłym gównem. Nie jesteś nawet popularny. Chcesz się wybić na moim nazwisku, raper z Ciebie taki jak z koziej dupy trampek. Powiem Ci tak Ferrari Ci wpidoli. Oczywiście wcześniej stawiałem na Ferrariego, a teraz zmieniam zdanie za to, że mnie ciągle denerwujesz. Gadasz ciągle jakieś pierdoły na FAME, gdzie jest bardzo duża oglądalność. Powiem Ci tak życzę Ci, żeby Ferrari Ci mocno wpidolił. Później w związku z tym, że zrezygnowałeś z kontraktu jeżeli Ci wpidoli to proponuje Ci, żebyś skontaktował się z Marcinem Najmanem żeby Cię zakontraktował w VIP MMA. Wtedy Lew Cię dopadnie, traktuje Cię jako zwykłego Pasi Konika tak jak w tej bajce w ”Pszczółka Maja”.            

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke o Gamrocie: Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas UFC! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) mimo wcześniejszego konfliktu potrafi docenić swojego odwiecznego przeciwnika. ”Stormin” ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (19-1). Irlandczyk uważa, że ”Gamer” w przeciągu roku może zawalczyć o pas UFC.

Alan Kwieciński o walce z Cezarym Oleksiejczukiem: Lubi atencję przede wszystkim! Czekacie?

O Alanie Kwiecińskim w ostatnim czasie jest głośno. Nie brakuje pomysłów na potencjalne zestawienia. ”Alanik” został tym razem zapytany o pojedynek z Cezarym Oleksiejczukiem (7-2). Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jest gotowy i chętny, aby doszło do takiego starcia w przyszłym roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis