MMA PLDana WhiteDana White po UFC 263: Następny razem Diaz poprosi o sześć rund!

Dana White po UFC 263: Następny razem Diaz poprosi o sześć rund!

Dana White miał poważną zagwozdkę po gali UFC 263. Wszystko przez postać Nate’a Diaza, który co prawda przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Leonem Edwardsem, to w piątej rundzie był blisko znokautowania przeciwnika.

Starcie Edwards vs Diaz, mimo braku stawki mistrzowskiej zostało zakontraktowane na pięć rund. I to było bardzo ciekawe 25 minut walki!

Tak opisywaliśmy walkę Edwards vs Diaz na UFC 263 -> TUTAJ

Dana White po UFC 263: Następny razem Diaz poprosi o sześć rund!

Szef UFC w rozmowie z dziennikarzami po gali w stwierdził, że Nate Diaz ponownie zostawił mnóstwo zdrowia i charakteru w oktagonie oraz zażartował, że następnym razem musi dać mu sześć rund:

“Noga Diaza była już porobiona w pierwszej rundzie. Mimo to dalej przyjmował niskie kopnięcia, dalej krwawił z obu stron głowy i dalej walczył. Robił to, co robią bracia Diaz. Całą walkę szedł do przodu, szukał głowy Edwardsa i w końcu – w piątej rundzie – ją znalazł. Jest niewiarygodny. Następnym razem poprosi nas o sześciorundową walkę.

Nie wiem co z nim dalej będzie. Jest ulubieńcem fanów. Ludzie go kochają i to niezależnie od tego czy wygrywa czy przegrywa czy remisuje.”

Nate Diaz ciągle utrzymuje się na szczycie w UFC, mimo tego, że w czterech ostatnich walkach przegrywał aż trzykrotnie. Walczył jednak z samymi “kozakami” w postaci: Conora McGregora, Jorge Masvidala czy Leona Edwardsa. Pokonał natomiast Anthony’ego Pettisa.

Zobacz także:

THE WAR 1 – wyniki. Adam “Viking” Biegański zgarnia 50 tysięcy złotych. Finał ekip przełożony po ciężkich urazach!

Za nami pierwsza gala organizacji THE WAR. Podczas jej trwania odbyły się dwa turnieje, ale tylko jeden z nich znalazł rozstrzygnięcie.

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.