MMA PLDana WhiteDana White ma pomysł na freak fight: Wyobraźcie sobie walkę Amandy Nunes z Kim Kardashian!

Dana White ma pomysł na freak fight: Wyobraźcie sobie walkę Amandy Nunes z Kim Kardashian!

Szef UFC Dana White ma pomysł na freak fight i ironicznie stwierdził, że na pewno dużo ludzi kupiłoby PPV na walkę, o której wspomniał.

Sprawa freaków staje się coraz głośniejsza na całym świecie. W Polsce ten trend stale rośnie dzięki organizacji FAME MMA, ale w Stanach Zjednoczonych coraz częściej słychać o freak fightach z powodu walk youtuberów z zawodowcami.

Ostatnio Jake Paul walczył w boksie z byłym mistrzem MMA Benem Askrenem, którego znokautował w pierwszej rundzie, a w minioną niedzielę do ringu bokserskiego wszedł jego brat – Logan Paul, który rywalizował z najlepszym pięściarzem w historii Floydem Mayweatherem Juniorem.

Dana White ma pomysł na freak fight: Wyobraźcie sobie walkę Amandy Nunes z Kim Kardashian!

Dana White odniósł się do kwestii freak fightów w rozmowie z Farah Hannoun z UFC Arabia. Z jednej strony dziwi się on tym, że znajdują się ludzie chętni na oglądanie freak fightów, a z drugiej sam ma pomysł na takie zestawienie:

“Jeśli ludzie są na tyle głupi, że wydają pieniądze na takie walki, to uczestnicy zasługują na to, by wziąć wypłatę. Jeśli weszli, walczyli, a ty dałeś 50 dolców, żeby to oglądać, to ci ludzie zasługują na pieniądze.

Ale wyobraźcie sobie jedno – jeśli Kim Kardashian chciałaby walki z Amandą Nunes. Jak myślisz, jak duża byłaby to walka? To byłoby ogromne! Cały świat by o tym mówił!”

Zobacz także:

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie… Zaskoczeni?

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

Szymon Kołecki komentuje walkę Pudzian-Juras: Nic mnie nie zaskoczyło!