MMA PLKSWKSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

39-latek najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego lipca na KSW 62. Następne potencjalne zwycięstwo może zapewnić Kołeckiemu mistrzowską szansę. Podopieczny Mirosława Oknińskiego na swoim koncie ma już trzy zwycięstwa pod banderą organizacji Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego.

Lewandowski: Na pewno pojedynek z Narkunem to jest przyszłość Kołeckiego!

Martin Lewandowski w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że Szymon Kołecki (9-1) jest już o krok przed walką o pas organizacji KSW. Byłoby to starcie w wadze półciężkiej z świetnym grapplerem – Tomaszem Narkunem (18-4).

Oczywiście walka Kołeckiego z Narkunem chodzi nam po głowie. Czy zmierzą się na KSW 62, czy na kolejnej gali, to się okaże. Na pewno pojedynek z Narkunem to jest przyszłość Kołeckiego, pod warunkiem, że będzie się cały czas rozwijał w taki sposób, w jaki rozwijał się dotychczas.

Kołecki w ostatnim starciu zaskoczył wielu kibiców. Nie była to łatwa walka, ale co najważniejsze zdobyty największy skalp w karierze. Kołecki po całym dystansie pokonał doświadczonego Martina Zawadę (29-16-1).

Zobacz także:

Norman Parke chętny na kolejną walkę w FAME MMA! Wskazał rywala! Dobra opcja?

11 września, Norman Parke powróci do klatki na gali EFM SHOW. “Stormin” nie zamierza jednak kończyć współpracy z organizacją FAME MMA, dla której chciałby stoczyć kolejny pojedynek. “Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV” – napisał 34-latek na swoim Instagramie.

Francis Ngannou o zarobkach Logana Paula: To szaleństwo! Co w takim razie my robimy źle?

Mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou wypowiedział się krótko o zarobkach youtubera Logana Paula, który minionej nocy stoczył pokazowy pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem Juniorem.