MMA PLDamian JanikowskiDamian Janikowski opowiada dowcip o Krzysztofie Gutowskim: Na przesłuchaniu policja pyta się Gutka…

Damian Janikowski opowiada dowcip o Krzysztofie Gutowskim: Na przesłuchaniu policja pyta się Gutka…

Foto: Facebook/ Damian Janikowski

Gwiazdor Federacji KSW Damian Janikowski w swoich mediach społecznościowych opowiada dowcip o Krzysztofie Gutowskim. Obaj to dobrzy znajomi i koledzy z maty, którzy spędzają ze sobą sporo czasu.

Janikowskiemu w piątek włączył się już weekendowy humor i postanowił podzielić się nim ze swoimi fanami. Na Facebooku zamieścił żart, którego głównym bohaterem jest wspomniany “Gutek”.

Damian Janikowski opowiada dowcip o Krzysztofie Gutowskim: Na przesłuchaniu policja pyta się Gutka…

Nie wiemy czy humor zaprezentowany przez Damiana Janikowskiego przypadnie Wam do gustu, dlatego zweryfikujcie go sami:

“Na przesłuchaniu policja pyta się Gutka: proszę jeszcze raz opisać całe zdarzenie. . Tak jak mówiłem, wróciłem z pracy do domu dwie godziny wcześniej niż zwykle. Patrzę a w sypialni na łóżku leży moja naga żona a obok nagi Sasiad. No dobrze mówi policjant, to już Pan nam mówił, a co się stało później ?? Potem obydwoje zmarli na Covid 🤣🤣

Na przesłuchaniu policja pyta się Gutka: proszę jeszcze raz opisać całe zdarzenie. . Tak jak mówiłem, wróciłem z pracy…

Posted by Damian Janikowski on Friday, July 2, 2021

Przypominamy, że Damian Janikowski przygotowuje się do swojej kolejnej walki, na której ogłoszenie jeszcze czekamy. 32-latek obecnie znajduje się w serii dwóch zwycięstw z rzędu, a w mediach społecznościowych przebąkiwał o rewanżu z Szymonem Kołeckim, na który sztangista nie chce się zgodzić. Pierwsza walka między Janikowskim a Kołeckim zakończyła się przez TKO w drugiej rundzie na korzyść Kołeckiego.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.

Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA, ale… nie jest pierwszym! Widzieliście?

Popularny aktor i celebryta Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA! W swoich mediach społecznościowych opublikował film z dziarania!

Adrian Kępa vs. Mansur Azhiev – kolejna walka mistrzowska na Armia Fight Night 10

Adrian Kępa (8-5) podejmie niepokonanego Mansura Azhieva (5-0)  w walce o szablę mistrzowską!
Już 16 lipca podczas dziesiątej edycji gali Armia Fight Night będziemy mieli okazję podziwiać niezwykle emocjonujące starcie, do jakiego bez wątpienia dojdzie pomiędzy Adrianem Kępą a Mansurem Azhievem.