MMA PLDamian JanikowskiDamian Janikowski o rozstaniu ”Jokera” z KSW: Nie dziwię się, że KSW powiedziało mu…

Damian Janikowski o rozstaniu ”Jokera” z KSW: Nie dziwię się, że KSW powiedziało mu…

Damian Janikowski (6-3) nie jest zaskoczony, że jego były rywal nie doszedł do porozumienia z największą organizacją w naszym kraju. Trzeba zaznaczyć, że wielokrotnie mówiło się o potencjalnym rewanżu medalisty olimpijskiego w zapasach z reprezentantem Serbii.

32-latek w polskiej organizacji stoczył cztery pojedynki. W debiucie doszło do wspomnianego starcia z Janikowskim. Odbyło się to na KSW 47, gdy ”Joker” na początku trzeciej odsłony ciężko znokautował Damiana.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Janikowski o ”Jokerze”: Urósł bardzo wysoko, szczeka…

Damian Janikowski (6-3) w mediach społecznościowych zareagował na odejście Aleksandra Ilicia (13-4). Polak nie jest zaskoczony, bo jak podkreśla Serb zacząć się mocno unosić.

Na początku myślałem, że sobie tylko pogrywa z KSW. Jak widać urósł bardzo wysoko, szczeka, no niewyparzona buzia. Nie dziwię się, że KSW powiedziało mu żeby się.. poszedł sobie.

Fani muszą obejść się smakiem jeśli mówimy o drugim starciu Janikowskiego z Aleksandrem Iliciem. ”Joker” już niebawem ma ogłosić nowego pracodawcę.

Zobacz także:

To się naprawdę wydarzyło! Walka kobiety z mężczyzną! [WIDEO] Widzieliście?

Dużo mówi się o freak fightach i kontrowersyjnych postaciach w naszym kraju… Jednak podobne zestawienia/sytuację mają miejsce również poza granicami Polski. To prawda doszło do pojedynku kobiety z mężczyzną. Warto zaznaczyć, że nie było tutaj żadnej taryfy ulgowej.

Polski Ken zmotywuje swoich widzów do treningów na siłowni? Jest nowe nagranie! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach, ponieważ chce zaskoczyć całą zgromadzoną publiczność. ”Polski Ken” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki podczas zbliżającej się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. W drugiej połowie sierpnia możemy spodziewać się pierwszej konferencji prasowej.