MMA PLFreak FightTo się naprawdę wydarzyło! Walka kobiety z mężczyzną! [WIDEO]

To się naprawdę wydarzyło! Walka kobiety z mężczyzną! [WIDEO]

Dużo mówi się o freak fightach i kontrowersyjnych postaciach w naszym kraju… Jednak podobne zestawienia/sytuację mają miejsce również poza granicami Polski. To prawda doszło do pojedynku kobiety z mężczyzną. Warto zaznaczyć, że nie było tutaj żadnej taryfy ulgowej.

Przypomnijmy, że w Polsce miało dojść do podobnego starcia w październiku poprzedniego roku. Ostatecznie galę South Battle 5 i pojedynek Magdaleny Kasprzyk z Radosławem Dzięgielem odwołano z powodu panującej sytuacji z koronawirusem.

Nie było taryfy ulgowej!

Do kontrowersyjnego starcia doszło poza granicami Polski. Mężczyzna na zasadach boksu zmierzył się z kobietą. Mowa tutaj o prawdziwej walce, ponieważ nie było tutaj żadnej taryfy ulgowej.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Boją się gwiazdy FAME MMA? Don Kasjo: Usłyszą król to ciepła kupa leci…

Nadal czekamy na jakąś informacje odnośnie powrotu Kasjusza Życińskiego do walk. “Don Kasjo” swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie przegrał w walce bokserskiej przez jednogłośną decyzję sędziowską z Normanem Parke.

Lukas TV kolejnym uczestnikiem pierwszej gali High League! Zaskoczeni?

Łukasz Wdowiak (0-0) kolejnym zawodnikiem w karcie walk pierwszej gali High League! 28 sierpnia w Ergo Arenie „Lukas TV” zadebiutuje w formule MMA.