MMA PLNajnowszeKSWWypada walka wieczoru XTB KSW 94? Polski gigant zabiera głos!

Wypada walka wieczoru XTB KSW 94? Polski gigant zabiera głos!

Dzieje się na ostatniej prostej przed najbliższą galą XTB KSW 94! W sieci aż huczy od informacji sugerujących, że wypada walka wieczoru sobotniej gali w trójmiejskiej Ergo Arenie! Teraz natomiast mamy głos samej organizacji!

Wypada walka wieczoru XTB KSW 94

Zamieszanie pojawiło się po ujawnieniu zakulisowych informacji na temat rzekomej kontuzji Andrzeja Grzebyka, który w walce wieczoru gali XTB KSW 94 miał zmierzyć się w rewanżowym starciu z Adrianem Bartosińskim, dzierżącym aktualnie pas mistrzowski wagi półśredniej.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj:

Wypada walka wieczoru XTB KSW 94? Polski gigant zabiera głos!

Teraz sytuację skomentowała w mediach społecznościowych sama organizacja KSW. Polski gigant zamieścił krótkie oświadczenie w serwisie X/Twitter, w którym zapowiada, że kibice o konkretach dowiedzą się jutro, na specjalnej konferencji prasowej zapowiadającej galę w Trójmieście:

“In response to speculations appearing on the Internet, we would like to inform you that all the information about the XTB #KSW94 main event will be provided at the Monday’s press conference.

W odpowiedzi na pojawiające się w sieci spekulacje na temat walki wieczoru gali XTB #KSW94, pragniemy poinformować, że wszelkie informacje na ten temat zostaną podane podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Złotych Tarasach.”

Wszystkiego zatem dowiemy się już jutro na specjalnej konferencji prasowej promującej sobotnią galę XTB KSW 94.

Na tej imprezie kibice zobaczą nie tylko wspomniane starcie o pas wagi półśredniej (o ile do niego dojdzie!), ale także pojedynek o tymczasowy pas wagi piórkowej, o który zawalczą Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk czy też starcie w wadze ciężkiej między Arturem Szpilką i Arkadiuszem Wrzoskiem.

A Wy wybieracie się na jutrzejszą konferencję?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis