MMA PLMMA-VIPPolski Ken zmotywuje swoich widzów do treningów na siłowni? Jest nowe nagranie! [WIDEO]

Polski Ken zmotywuje swoich widzów do treningów na siłowni? Jest nowe nagranie! [WIDEO]

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach, ponieważ chce zaskoczyć całą zgromadzoną publiczność. ”Polski Ken” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki podczas zbliżającej się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. W drugiej połowie sierpnia możemy spodziewać się pierwszej konferencji prasowej.

Michał podjął współpracę z Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą z Maniac Gym&Fitness.Przypomnijmy, że mając krótki okres Ryszard Dąbrowski pod ich skrzydłami zbudował odpowiednią formę. ”Szczena” triumfował na drugiej edycji w Częstochowie. Były uczestnik ”Chłopaków do wzięcia” już w pierwszej rundzie przed czasem odprawił ”Psychotropa”.

Polski Ken zachęci widzów do trenowania na siłowni?

Tak właśnie twierdzi organizacja MMA VIP! Michał Przybyłowicz pokazując swoje treningi w mediach społecznościowych ma zachęcić sporą ilość widzów do aktywnego trybu życia.

Cel społeczny MMA-Vip‼️🖤 Wielu z was we “freak’ach” widzi tylko dymy, afery czy kasę.Niewielu dostrzega SUKCES SPOŁECZNY jaki realizujemy.1️⃣Popatrzcie na naszego zawodnika – Michał Przybyłowicz- Tarot Numerologia. Gdydy nie nasza federacja na pewno nadal byłby daleko od sportu. Dziś⁉️ Sport stał się jego priortytem. Czy fakt, że jest postacią kontrowersyjną czyni go gorszym⁉️2️⃣ Michała na Instagram śledzi ponad 110 000 osób‼️ Niech zmotywuje chociaż 1% swoich obserwujących do sportu – jaki będzie tego efekt⁉️3️⃣ Efekt będzie taki, że ponad 1000 osób ruszy na pobliskie siłki czy do klubów, gdzie będzie wspierać zazwyczaj profesjonalnych zawodników i trenerów (zwiększy ich przychody, pomoże im się rozwinąć)4️⃣ Teraz zasięg Michała możemy pomnożyć razy 12 zawodników. Możemy pomnożyć razy kilka innych federacji, gdzie walczą celebryci, którzy mają rzeszę “niesportowych fanów”❗️ Jaki będzie tego efekt? Nowi zawodnicy w profesjonalnych klubach, osoby młode, które złapią zajawkę, osoby starsze, które stwierdzą – “Jeśli celebrycie X w wieku 30 lat udało się zrobić formę, to może dla mnie też jest szansa”❗️Do końca wypowiedzi może dotrwało 5% odbiorców. Jeśli chociaż 1% zrozumie przekaz to dla nas będzie to kolejny sukces‼️

Cel społeczny MMA-Vip‼️🖤 Wielu z was we "freak'ach" widzi tylko dymy, afery czy kasę.Niewielu dostrzega SUKCES SPOŁECZNY jaki realizujemy.1️⃣Popatrzcie na naszego zawodnika – Michał Przybyłowicz- Tarot Numerologia. Gdydy nie nasza federacja na pewno nadal byłby daleko od sportu. Dziś⁉️ Sport stał się jego priortytem. Czy fakt, że jest postacią kontrowersyjną czyni go gorszym⁉️2️⃣ Michała na Instagram śledzi ponad 110 000 osób‼️ Niech zmotywuje chociaż 1% swoich obserwujących do sportu – jaki będzie tego efekt⁉️3️⃣ Efekt będzie taki, że ponad 1000 osób ruszy na pobliskie siłki czy do klubów, gdzie będzie wspierać zazwyczaj profesjonalnych zawodników i trenerów (zwiększy ich przychody, pomoże im się rozwinąć)4️⃣ Teraz zasięg Michała możemy pomnożyć razy 12 zawodników. Możemy pomnożyć razy kilka innych federacji, gdzie walczą celebryci, którzy mają rzeszę "niesportowych fanów"❗️🤙 Jaki będzie tego efekt? Nowi zawodnicy w profesjonalnych klubach, osoby młode, które złapią zajawkę, osoby starsze, które stwierdzą – "Jeśli celebrycie X w wieku 30 lat udało się zrobić formę, to może dla mnie też jest szansa"❗️Do końca wypowiedzi może dotrwało 5% odbiorców. Jeśli chociaż 1% zrozumie przekaz to dla nas będzie to kolejny sukces‼️

Posted by MMA-Vip on Saturday, July 24, 2021

Zobacz także:

Boją się gwiazdy FAME MMA? Don Kasjo: Usłyszą król to ciepła kupa leci…

Nadal czekamy na jakąś informacje odnośnie powrotu Kasjusza Życińskiego do walk. “Don Kasjo” swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie przegrał w walce bokserskiej przez jednogłośną decyzję sędziowską z Normanem Parke.

Lukas TV kolejnym uczestnikiem pierwszej gali High League! Zaskoczeni?

Łukasz Wdowiak (0-0) kolejnym zawodnikiem w karcie walk pierwszej gali High League! 28 sierpnia w Ergo Arenie „Lukas TV” zadebiutuje w formule MMA.