MMA PLNajnowszeFAME MMATomasz Oświeciński ostro o legendzie KSW: Dlaczego uczysz pogardy dla policji i munduru?

Tomasz Oświeciński ostro o legendzie KSW: Dlaczego uczysz pogardy dla policji i munduru?

Bardzo mocny wpis zamieścił w swoich mediach społecznościowych popularny “Strachu” czyli Tomasz Oświeciński. Kulturysta, aktor i incydentalny zawodnik sportów walki w tym owym wpisie ostro wypowiedział się o legendzie KSW – Michale Materli.

Tomasz Oświeciński ostro o legendzie KSW

“Strachu” sugeruje, że Materla pomagał przestępcom.

O sprawie kryminalnej, w której Michał Materla rzekomo także jest umorusany informował już niedawno inny znany były gangster – “Masa”. Wówczas legenda mieszanych sztuk walki w Polsce, czyli Michał Materla uznał to jako pomówienie i zabrał mocny głos w tej sprawie:

Michał Materla bronił przestępców? Strachu komentuje: Dlaczego uczysz pogardy dla policji i munduru?

Teraz sprawę Michała Materli wziął na tapet Tomasz Oświeciński. Zawodnik przygotowujący się do swojej walki dla organizacji FAME MMA opublikował na Facebooku bardzo długi wpis, w którym padają mocne słowa i sugestie:

“Czy zdajecie sobie Państwo sprawę, czym dla normalnej, spokojnej rodziny – w której są także dzieci – jest brutalne wtargnięcie bandytów w sferę ich prywatności? Co czują, gdy do domu wpada banda oprychów, która krępuje, grozi i żąda wydania kosztowności?

A Materla w swoim oświadczeniu przyznał, że takich ludzi obronił. Michale, przecież sam jesteś idolem także dla wielu dzieciaków. Jaki chcesz im dać przekaz? Dlaczego uczysz pogardy dla policji i munduru? Czy zastanowiłeś się nad tym, że Twoja postawa, dzięki popularności i medialnym zasięgom przyczynia się w pewien sposób do kreowania patologii wśród młodzieży.

Czy Twoje osiągnięcia sportowe nie mają w tym momencie żadnego znaczenia? Każda osoba popełniająca przestępstwo powinna zostać nazwana po imieniu, bez względu na popularność i nimb idola.”

Cały wpis Tomasza Oświecińskiego w tej sprawie poniżej:

Witam serdecznie,​Przyznam szczerze, że zbulwersował mnie opublikowany na kanale Mafia Pruszkowska – Mieśniak Mięso…

Posted by Tomasz Oświeciński on Saturday, May 4, 2024

Przypominamy, że Tomasz Oświeciński swoje umiejętności w walce zaprezentuje już 18 maja na gali FAME MMA 21 w Gliwicach. Rywalem “Stracha” będzie Adrian Cios.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis