MMA PLFAME MMACzy to będzie rywal Popka na FAME MMA 7? Tajemniczy zwiastun organizacji

Czy to będzie rywal Popka na FAME MMA 7? Tajemniczy zwiastun organizacji

Foto: FAME MMA

Czy wiadomo już z kim zmierzy się Paweł “Popek Monster” Mikołajuw w swojej pierwszej walce w nowej organizacji? Choć nie ogłoszono tego oficjalnie, wiele wskazuje, że 5 września podczas gali FAME MMA 7 jego przeciwnikiem będzie Damian “Stifler’ Zduńczyk.

Udział “Stiflera” we wrześniowej gali jest już pewny. Organizacja FAME MMA potwierdziła to w swoich mediach społecznościowych. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że tego celebrytę zobaczymy właśnie w walce wieczoru, czyli w starciu z popularnym “Popkiem”.

STIFLER NA FAME MMA 7!!! 🔥❤️ Wojtek bałdzo długo zapowiadał ten debiut i w końcu JEST 💪⚡️🔥🔥🔥05.09.2020 ➡️ FAME MMA 7…

Opublikowany przez FAME MMA Czwartek, 30 lipca 2020

Zduńczyk pojawia się też w zwiastunie gali. Trailer jest jednak dość tajemniczy i do końca nie klaruje kto będzie jego rywalem.

Dla “Stiflera” będzie to debiut w MMA. Mężczyzna zdobył popularność dzięki udziałowi w reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Znany jest m.in. z zamiłowania do zabawy, budowania muskulatury na siłowni czy zdobienia swojego ciała. Jego ciało zdobią liczne tatuaże, w tym… twarz Wojtka Goli. To jego kolega z programu “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” a obecnie również jeden z włodarzy FAME MMA

View this post on Instagram

Welcome to Miami ☀️

A post shared by Damian Zduńczyk „STIFLER” (@stifler16cm) on

“Popek” z kolei ma już pewne doświadczenie w MMA. Łącznie stoczył już bowiem siedem zawodowych walk. Debiutował już 12 lat temu w Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski występował zaś w Federacji KSW. Raper zaczął od porażki z Mariuszem Pudzianowski, później pokonał zaś Roberta Burneikę. Po porażkach z Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem zawodnik zdecydował się na zakończenie kariery. Ostatecznie okazało się, że mieliśmy jednak do czynienia jedynie z dłuższą przerwą od walk i “Popka” zobaczymy ponownie w klatce. Tyle, że już w organizacji FAME MMA.

Aktualna karta walk FAME MMA 7:

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. TBA

Damian “Stifler” Zduńczyk vs. TBA
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa
Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Historia “Cudu” Lerone’a Murphy’ego – od strzelaniny do walk dla UFC

Strzelano do niego trzykrotnie. Dwa pociski trafiły. Lata później remisuje z piórkowym sparingpartnerem Chabiba Nurmagomiedowa oraz nokautuje przed końcem pierwszej rundy Ricardo Ramosa. Niektórzy powiedzieli by, że to cud. Oto historia Lerone’a Murphy’ego – ochrzczonego mianem „Cudu” właśnie.

Łukasz Jurkowski potwierdza walkę z Kołeckim! Jest jednak jedno ale…

Łukasz Jurkowski, wbrew rozpoczętej dzisiaj nagonki medialnej potwierdza walkę z Szymonem Kołeckim! “Juras” w mediach społecznościowych uspokoił fanów, którzy oczekują jego konfrontacji z olimpijczykiem.