MMA PLGenesisCzy Mamed zawalczy na gołe pięści? Jasna deklaracja gwiazdy KSW

Czy Mamed zawalczy na gołe pięści? Jasna deklaracja gwiazdy KSW

Czy Mamed Khalidov zawalczy na gołe pięści? O potencjalnym występie gwiazdy Federacji KSW w walkach bez rękawic mówi się, odkąd Maciej Kawulski zapowiedział start swojego nowego projektu.

Genesis, czyli nowa organizacja współwłaściciela KSW będzie właśnie produkowała walki na gołe pięści. Pierwszym głośnym nabytkiem Genesis jest Marcin Różalski. Czy kolejnym będzie Mamed Khalidov?

Czy Mamed zawalczy na gołe pięści? Jasna deklaracja gwiazdy KSW

Khalidov był gościem programu Klatka po klatce na portalu sportowefakty.wp.pl, gdzie rozmawiał z Arturem Mazurem. Jedną z poruszonych kwestii była potencjalna walka Mameda na gołe pięści. Co o niej myśli?

“Odpada. Ja po każdej walce w MMA mam problem z pięściami. Po drugie, jestem na to za stary mentalnie. Gdybym miał dwadzieścia lat, może bym wyszedł. Dalej uważam, że jest to mordobicie, ale szanuję tych zawodników i oglądam te walki, bo są widowiskowe.”

Na dodatek, Khalidov jest pod wrażeniem waleczności Polaków i docenia fakt, że Polska jest drugim krajem po USA, który tak mocno wchodzi w walki na gołe pięści:

“Polacy są tak waleczni. Jak patrzę, to w Europie tego nie ma. Pod tym względem jesteśmy drugim krajem po Stanach. Nawet w Rosji tego nie ma.”

Fragment rozmowy Artura Mazura z Mamedem Khalidovem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Roberto Soldic motywuje Jana Błachowicza! Mistrz KSW wygrał tym internety!

Mistrz wagi półśredniej Federacji KSW Roberto Soldic motywuje Jana Błachowicza przed jego najważniejszą walką w karierze. A według wielu najważniejszą walką w historii polskiego MMA!

Popek Monster ciągle w formie! Jeszcze zaskoczy?

”Król Albanii” nie zamierza odpuszczać. Popek dalej w formie po ostatnim debiucie w FAME MMA. Zobaczcie sami.