MMA PLFAME MMAPopek ciągle w świetnej formie! Utrzyma ją do kolejnej walki na FAME MMA? [WIDEO]

Popek ciągle w świetnej formie! Utrzyma ją do kolejnej walki na FAME MMA? [WIDEO]

Foto: FAME MMA

Popek Monster ciągle w świetnej formie! Nowy gwiazdor organizacji FAME MMA do swojego debiutu w nowej organizacji przygotował się najlepiej jak mógł i w imponującej formie zamierza pozostawać.

Paweł Mikołajuw wystąpi na początku września na gali FAME MMA 7, gdzie w walce wieczoru szybko poddał Damiana “Stiflera” Zduńczyka. Popek wygrał tamto starcie przez poddanie balachą w pierwszej rundzie.

Popek ciągle w świetnej formie! Utrzyma ją do kolejnej walki na FAME MMA?

I choć od jego walki na FAME MMA 7 mijają kolejne dni, to Popek ciągle utrzymuje się w świetnej formie. Zobaczyć ją możecie na filmie, który opublikował w mediach społecznościowych.

Robi wrażenie?

Obecną sytuację Popka Monstera skomentował niedawno jeden ze współwłaścicieli KSW Maciej Kawulski. Tak opisał on pozycję byłego zawodnika KSW:

Ten facet ma potencjał. Może nie żeby się bić w rozgrywkach o pas, ale żeby walczyć z ludźmi, którzy uprawiają sport, a niektórzy uprawiają internet. Żal mi, że taka prosta emocje jak strach, z którą można sobie poradzić, zadecydowała że schował się do tej swojej strefy komfortu i pewnie spędzi tam trochę czasu. Dla mnie to nie jest po prostu ciekawe (..) Bił się na KSW, bił się na stadionie, bił się w Cage Rage, zasłużył na coś lepszego jako sportowiec, ale to jego wybór.

Zobacz także:

Maciej Kawulski o Popku w FAME MMA: Zasłużył na coś lepszego jako sportowiec, ale to jego wybór!

Popek Monster (4-4) ma za sobą udany debiut w FAME MMA. Jego decyzję skomentował Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW. Przypomnijmy, że największa organizacja w naszym kraju chciała dalej w swoich szeregach ”Króla Albanii”.

Jan Błachowicz powitany w Abu Dhabi przed UFC 253: Idź po pas!

Jan Błachowicz pięknie powitany w Abu Dhabi przed galą UFC 253, na której zmierzy się w walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Najwyraźniej Polak ma już fanów na całym świecie!

Mateusz Gamrot gotowy na TOP 15 w UFC: Potrzebuję wyzwań

Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) wybrał UFC i zadebiutuje w nowej organizacji już w październiku. “Gamer” jest wdzięczny KSW, ale przyznaje, że potrzebuje nowych wyzwań.