MMA PLFAME MMACzy Ferrari oszukał, że ma złamaną czaszkę? ”Badania jednoznacznie wykazały..” [WIDEO]

Czy Ferrari oszukał, że ma złamaną czaszkę? ”Badania jednoznacznie wykazały..” [WIDEO]

Amadeusz Roślik szybko wraca do klatki! Już dwudziestego pierwszego listopada wystąpi na FAME MMA 8. Tym razem będzie to starcie w formule K-1, a jego przeciwnikiem będzie Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka.

Ostatni pojedynek ”Ferrariego” wzbudził duże emocje i co ważne wspominało się o nim jeszcze długo po gali w Łodzi. Roślik stanął przed możliwością zrewanżowania się!

W pierwszej rundzie Adrian ”Polak” Polański udowodnił, że zrobił duże postępy. Nie układał się ten pojedynek Amadeuszowi. W drugiej odsłonie doszło do niespodziewanej akcji. Amadeusz mocnym ciosem rzuca na deski przeciwnika. Wydawało się, że parę ciosów w parterze i mamy dokończenie dzieła.. Roślik jednak zaatakował kopnięciem i mieliśmy ciężki nokaut. Oczywiście jest to zabroniona akcja, ponieważ Polański był w parterze. Podsumowując Roślik przegrał przez dyskwalifikację.

Szef FAME MMA: Badania jednoznacznie wykazały, że Amadeusz nie ma uszkodzonej czaszki!

Po walce z Adrianem Polańskim pojawiły się duże emocje. Amadeusz stwierdził, że nie mógł przygotować się odpowiednio, ponieważ przystępował do walki z uszkodzoną czaszką.

Już w tym momencie mamy wyniki badań, które zleciła federacja FAME MMA. Krzysztof Rozpara zdradził, że jednoznacznie wykazały…

Ja bym chciał jednoznacznie i definitywnie uciąć dywagacje. Badania  zostały przeprowadzone na zlecenie federacji. Między innymi przez specjalistów naszego nowego partnera medycznego Centrum Medyczne MML w Warszawie. Te badanie jednoznacznie wykazały, że Amadeusz nie ma uszkodzonej czaszki i nie ma śladów żeby takie uszkodzenie miało miejsce wcześniej. Nie wiem, dlaczego Amadeusz jeszcze próbuje w to brnąć. Ja nie chciałbym tego komentować. Mamy po prostu swoje informacje wynikające z tych badań i dla nas temat jest zakończony.     

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Karol Bedorf chętnie pomści Różala! Co wy na to?

Karol Bedorf skomentował walkę wieczoru sobotniego Genesis 1. Były mistrz KSW chętnie zmierzy się z Joshem Barnettem

Będzie walka Don Kasjo vs Parke? Szef FAME MMA deklaruje, że widzą taką możliwość!

To starcie gwarantuje sporo emocji jeszcze przed pojedynkiem. Norman Parke vs Kasjusz Życiński? Niewykluczone, że dojdzie do tej walki w przyszłości. Zobaczcie co powiedział o tym zestawieniu szef FAME MMA