MMA PLClout MMACykl życia sportów walki zatoczył koło! Najman po 14 latach znowu w pozycji embrionalnej w walce na Torwarze [WIDEO]

Cykl życia sportów walki zatoczył koło! Najman po 14 latach znowu w pozycji embrionalnej w walce na Torwarze [WIDEO]

Po gali CLOUT MMA 1, która wczoraj odbyła się na Torwarze w Warszawie można śmiało napisać, że cykl życia sportów walki w Polsce zatoczył koło! Marcin Najman bowiem po 14 latach znowu znalazł się w pozycji embrionalnej w walce na słynnej warszawskiej hali Torwar!

Najman

Sprawę w fenomenalny sposób, tak jak większość jego wpisów na Twitterze przedstawił użytkownik Greg, na którego debiut w klatce w walce freakowej czeka cała masa fanów obserwujących tego “pracownika niemieckich zakładów” na portalu X.

ZOBACZ TAKŻE: CLOUT MMA 1: wyniki NA ŻYWO! Najman vs. Fonfara, Hajto vs. Bartman – śledź live, kto wygrał pojedynki!

Greg pokusił się o porównanie zakończenia walki wieczoru gali CLOUT MMA 1 ze słynną w historii polskiego MMA walką wieczoru gali KSW 12.

Najman po 14 latach znowu w pozycji embrionalnej w walce na Torwarze

Otóż, we wczorajszej walce wieczoru pierwszej edycji gali CLOUT MMA, Marcin Najman przegrał z Andrzejem Fonfarą przez TKO w pierwszej rundzie. Walka ta zakończyła się bardzo, ale to bardzo szybko:

Najman w podobnej pozycji – w pozycji embrionalnej znalazł się podczas wspomnianej walki wieczoru gali KSW 12, kiedy to mierzył się z żywą legendą sportów walki w Polsce – Mariuszem Pudzianowskim.

Co prawda, tamta walka zakończyła się po dłuższym czasie, ale także w pierwszej rundzie i także pozycją embrionalną Najmana:

A porównanie, o którym mowa zaprezentowane przez użytkownika Greg na Twitterze poniżej. Zestawienie tych dwóch zdjęć niektórym może wydawać się bardzo zabawne. Widać na nim Marcina Najmana, który po dwudziestu czterech latach znalazł się w takiej samej pozycji jako przegrany walki wieczoru gali na Torwarze.

Sprawdźcie sami jak to wyglądało:

A Wam jak się podoba pierwsza, debiutancka gala organizacji Clout MMA? Będziecie chętnie wracać do tego produktu i czekacie na kolejne zestawienia przygotowane przez duet influensersko-piłkarski w postaci Lexy Chaplin i Sławomira Peszko?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis