MMA PLNajnowszeClout MMAMurański ostrzega “Wielkiego Bu” przed starciem 2 vs 2: Ty wymyśliłeś tę walkę i poniesiesz jej konsekwencje!

Murański ostrzega “Wielkiego Bu” przed starciem 2 vs 2: Ty wymyśliłeś tę walkę i poniesiesz jej konsekwencje!

Jacek Murański cały czas pompuje temat walki, którą swego czasu zaproponował w opinii publicznej Patryk “Wielku Bu” Masiak. Muran tym razem ostrzega swojego potencjalnego rywala przed konsekwencjami starcia, które sam wymyślił.

Murański ostrzega wielkiego bu

Chodzi o potencjalny pojedynek dwóch na dwóch, w którym Wielki Bu miałby tworzyć parę z dziennikarzem portalu AntyFakty, który jest skonfliktowany z Murańskim. “Muran” natomiast miałby tworzyć parę ze swoim trenerem Krzysztofem Rytą.

Czy do tej walki kiedykolwiek dojdzie?

Murański ostrzega “Wielkiego Bu” przed starciem 2 vs 2: Ty wymyśliłeś tę walkę i poniesiesz jej konsekwencje!

Póki co nie ma konkretów w tej sprawie, ale Murański w swoich mediach społecznościowych nie odpuszcza Wielkiemu Bu i zamierza zrobić wszystko, by do tego starcia dopuścić.

Poniżej wpis, który zamieścił na swoim Instagramie, w którym przestrzega Masiaka, że ten poniesie konsekwencje wymyślenia i zaproponowania takiej a nie innej walki:

“Temat walki wygląda tak, że ” malutkie mpuuu ” czyli Patryk masa upsss Patryk masiak zaproponował mi i mojemu trenerowi walkę 2 vs 2 .
Czyli ” malutkie mpuuu ” i jego kolega, formuła dirty street boxing.
I my z Krzysztofem potwierdzamy naszą zgodę na taką walkę. Organizacją takiej walki chce( chcą) się zająć najpoważniejsze osoby z branży. Termin majowy odpada tylko z powodu mojej walki z masywną arcykurą właśnie w maju ale później już od czerwca każdy termin wchodzi do #gry .
Nie jest też problemem wachający się antyfakt ekiert gdyż jest już pomysł na mocne zastępstwo ewentualnie za niego.
Także ” malutkie mpuuu ” ani Ja ani Krzysztof się ciebie nie boimy, ty sam wymyśliłeś taką walkę i jej formułę i sam poniesiesz TEJ WALKI KONSEKWENCJE…. będziesz leżał, będziesz płakał będziesz oprawiony ” malutkie mpuuu ” . To między nami jest
Po 1 ) OSOBISTE ( !!!) więc musiałbyś mnie odciąć poprzez KO żebym przestał ciebie bić , a jeszcze nigdy nikomu się to nie udało ani w klatce ani na ulicy. Więc ty niemobilny klamocie na 100 % nie będziesz tym pierwszym.
Po 2 ) Nie boję się ciebie gdyż od urodzenia mam
” uszkodzony ” chromosom strachu …
Po 3 ) Chcącemu nie dzieje się krzywda….” malutkie mpuuu ” .
A to ty to wszystko nakręciłeś ,więc teraz tylko wypijesz piwo , którego ty sam naważyłeś…cdn”

A Wy chcielibyście zobaczyć to starcie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis