MMA PLNajnowszeHighleague“Crazy” o walce syna z Tyburskim: Myślę, że Denis w pierwszej rundzie to skończy!

“Crazy” o walce syna z Tyburskim: Myślę, że Denis w pierwszej rundzie to skończy!

W poniedziałek miała miejsce pierwsza konferencja zapowiadająca galę High League 6. Poznaliśmy pełną kartę walk wydarzenia, które odbędzie się już 18-tego marca w Katowicach. W jednym z wywiadów, Dawid Załęcki wypowiedział się na temat starcia swojego syna z Pawłem Tyburskim.

Szósta edycja High League już za niecałe 3 tygodnie. Pojedynki, które odbędą się na tej gali zapowiadają się niezwykle interesująco. Szczególną uwagę przykuwa starcie Denisa Załęckiego z “Tyborim”. Panowie zmierzą się w boksie w małych rękawicach tak jak w przypadku konfrontacji “Owcy” z “Pashą” na gali High League 2. Wspomniany main event z 2022 roku jest uznawany za jedną z najciekawszych batalii w historii freak-fightów. W związku z tym wiele osób oczekuje podobnych fajerwerek od walki byłego zawodnika “Wotore” z jednym z najlepszych polskich freak-fighterów.

Ojciec “Bad Boya” także zawalczy podczas tego wydarzenia. Zmierzy się z mistrzem świata kick-boxingu, Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Mistrz “Gromdy” pokonał już w przeszłości jego syna i to on jest stawiany w roli wyraźnego faworyta.

Dawid Załęcki o kontuzji syna:

“Crazy” skomentował przyszłą walkę syna podczas wywiadu z Hubertem Mściwujewskim dla kanału “MMA-Bądź na bieżąco”.

No wiadomo, że ja zawsze stawiam na Denisa. Obojętnie gdzie nie wychodzi, zawsze stawiam na niego. Nie wiem. Myślę, że Denis w pierwszej rundzie to skończy, ale nieraz już pokazała walka…zobaczymy jak będzie przygotowany.

Dobrze pamiętamy kontuzję Denisa, która przyczyniła się w mocnym stopniu do szybkiej porażki ze “Szpilą” na gali High League 4. Ze względu na ową kontuzję mamy do czynienia z taką, a nie inną formułą walki w konfrontacji z Pawłem Tyburskim. Dawid odniósł się także do tematu już kolejnej walki z kontuzją:

Jakby Denis nie walczył, to też federacja by na tym straciła, bo oni chcą, żeby walczył. Denis chce walczyć i oni chcą, żeby walczył, ludzie też chcą tego. Poniekąd, jest to trochę dla każdego coś dobrego. Jakby teraz Denis sobie zrobił operację, czy coś, a by się okazało, że jakieś powikłania. Pół roku, czy rok minie zanim wróci…to już różnie może być. Freaki się skończą i co? To już takie trudne decyzje są. Przerwać czy walczyć? Jak może walczyć, ale ograniczyć to do pewnej płaszczyzny to, to robi.

Zobacz także:

Szalony uczestnik piątkowej gali GROMDA 12: Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę!

Piątkowa gala GROMDA 12 zapowiada się naprawdę ciekawie. Pojawi się dużo nowych twarzy z poza granic z naszego kraju. Tym razem na kanale organizacji pojawiła się promocja nowego zawodnika – Stephen Weldon. Gość z Belfastu jest pewny siebie, a jego wypowiedzi będą należeć do tych… kontrowersyjnych.

Revolta III – karta walk, ważenie oraz informacje o transmisji!

Już w najbliższy piątek odbędzie w Tczewie odbędzie się gala REVOLTA 3. Organizacja po zeszłorocznym debiucie na polskim rynku w rodzimych stronach zaliczy kolejny, albowiem wydarzenie będzie po raz pierwszy transmitowane w ogólnopolskiej telewizji. Na karcie walk nie zabraknie nazwisk znanych z poprzednich edycji, a wytrawni fani MMA zwrócą na pewno baczną uwagę na powrót po dłuższej przerwie Łukasza Sajewskiego (14-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis