MMA PLGROMDASzalony uczestnik piątkowej gali GROMDA 12: Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę!

Szalony uczestnik piątkowej gali GROMDA 12: Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę!

Piątkowa gala GROMDA 12 zapowiada się naprawdę ciekawie. Pojawi się dużo nowych twarzy z poza granic z naszego kraju. Tym razem na kanale organizacji pojawiła się promocja nowego zawodnika – Stephen Weldon. Gość z Belfastu jest pewny siebie, a jego wypowiedzi będą należeć do tych… kontrowersyjnych.

GROMDA

Tak oto organizacja zapowiada zbliżającej się wydarzenie:

USTAWKA, czyli polscy bijocy kontra zbiry z Europy na gołe pięści. Pierwszy raz w historii taki mecz! Czas przetestować przyjezdnych i sprawdzić polską siłę.

GROMDA 12: Osiedle lat ’90 już w piątek, 3 marca.

3.03.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv

Oficjalne losowanie i prezentacja kogo zobaczymy w TURNIEJU a kogo w USTAWCE już w czwartek o godzinie 18:00. Transmisja na naszych social mediach.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

#GROMDA#bareknuckle#lata90#GROMDA12

USTAWKA, czyli polscy bijocy kontra zbiry z Europy na gołe pięści. Pierwszy raz w historii taki mecz! Czas przetestować…

Posted by Gromda on Wednesday, March 1, 2023

Gość z Belfastu zaskoczy?

Organizacja GROMDA postanowiła przedstawić kolejnego uczestnika piątkowej 12 edycji. Stephen Weldon gość z Belfastu, którego wypowiedzi będą należeć do tych mocnych i kontrowersyjnych.

Jestem Stephen Waldon ksywka ”Problem”. Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę. Pochodzę z Belfastu z Irlandii Północnej. Nie chronię kuta** jak ruch**, nie zakrywam pięści jak walczę. Tylko gołe pięści! Cieszę się, że jestem w Polsce, że jestem w organizacji GROMDA. To twarde miejsce dla samych skurw***, jestem tego częścią. Czas się sprawdzić przeciwko konkretnym graczom. W mojej ostatniej walce pokonałem twardego gościa. Prosty temat rozpierdalasz albo ciebie rozje***

Wspomniana wypowiedź poniżej:

PROBLEM. Belfast, tatuaże, uliczne porachunki i walki na gołe pięści. Oto jego historia. GROMDA.

Nie szuka problemów, ale jak go znajdują to robi co trzeba żeby wyjść z nich cało. Zbir z Belfastu gotowy na twardą robotę, która na pewno go czeka na gali GROMDA. Czas sprawdzić charakter, przetestować kości i polać dużą ilość krwi.GROMDA 12: Osiedle lat '90 już w piątek, 3 marca.3.03.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tvGROMDA. Nie ma miękkiej gry.#GROMDA #bareknuckle #lata90 #GROMDA12

Posted by Gromda on Tuesday, February 28, 2023

Zobacz także:

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO] Co wy na to?

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis