MMA PLUFCCormier zapewnia: Jones nie powinien być numerem jeden rankingu P4P!

Cormier zapewnia: Jones nie powinien być numerem jeden rankingu P4P!

Były mistrz UFC Daniel Cormier jest przekonany że Jon Jones nie powinien być numerem jeden rankingu UFC bez podziału na kategorie wagowe.

W ostatnim pojedynku podczas UFC 285 Jones pokonał Ciryla Gane. Wygrana ta dała mu pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship w wadze ciężkiej oraz po aktualizacji rankingu bez podziału na kategorie wagowe awansował na pierwsze miejsce.

“Bones” w organizacji Ultimate Fighting Championship walczy od 2008 roku. Zdobył tam tytuł mistrza wagi półciężkiej oraz ciężkiej. Na 22 walki 21 wygrał 1 zremisował. Pokonywał takich zawodników jak Daniel Cormier, Alexander Gustafsson czy Ciryl Gane. Pierwszy pas w kategorii półciężkiej zdobył w 2011 roku podczas UFC 128. W walce o ten tytuł wygrał z Mauricio Ruą. Podczas kolejnych obron pokonywał m.in Quintona Jacksona, Vitora Belforta czy Glovera Texteire. Tytuł stracił w 2016 po wygranej z Ovince Saint Pruxem podczas UFC 197, ponieważ test na obecność klomifenu i letrozolu dał wyniki pozytywny. Tytuł odzyskał w 2018 pokonując Alexandra Gustafssona. Drugim pasem był pas wagi ciężkiej. Zdobył go 4 marca podczas UFC 285 pokonując Ciryla Gane.

Cormier o numerze jeden rankingu P4P!

W audycji DC & RC Daniel Cormier postanowił wypowiedzieć się na temat numeru 1 rankingu P4P – Jon Jonesa.

Moim zdaniem Jones nie powinien być numerem jeden tego zestawienia. Uważam, że na szczycie powinien pozostać Alexander Volkanovski.

Zobacz także:

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO] Widzieliście?

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos! Co wy na to?

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis