MMA PLNajnowszeBellatorCorey Anderson pewny wygranej z Nemkovem na Bellator 288. Chce go zdominować tak jak w pierwszej walce, której nie wygrał

Corey Anderson pewny wygranej z Nemkovem na Bellator 288. Chce go zdominować tak jak w pierwszej walce, której nie wygrał

Corey Anderson się nie zmienia. Amerykanin jest pewny wygranej nad Vadimem Nemkovem w finale turnieju wagi półciężkiej, który odbędzie się już w najbliższy piątek na gali Bellator 288 w Wintrust Arena.

Corey Anderson pewny wygranej z Nemkovem

Anderson w rozmowie z dziennikarzami przed tą konfrontacją przewiduje, że zdominuje Rosjanina podobnie, jak zrobił to w pierwszej walce.

Corey Anderson pewny wygranej z Nemkovem na Bellator 288

Pierwszy pojedynek Andersona z Nemkovem odbył się w kwietniu tego roku na gali Bellator 277. Wówczas Anderson przeważał nad Rosjaninem i wychodząc do trzeciej rundy szedł po pewną w zasadzie wiktorię.

Problem w tym, że zawodnicy niefortunnie zderzyli się głowami w tej odsłonie i nie byli w stanie kontynuować pojedynku. Ostatecznie walka ta została uznana za nieodbytą, a wynik ustalono jako no-contest.

Teraz w rewanżu ma być podobnie z tym, że walka nie zostanie przerwana:

“Zaczniemy od tego samego momentu, w którym skończyliśmy. Mam nadzieję, że rozumiecie. W zasadzie dokładnie przewidziałem jak potoczy się nasza walka. Kiedy byłem trenerem w college’u, to przewidywałem co się wydarzy. Mogłem powiedzieć ci, co dany zawodnik wykona, zanim ten o tym pomyślał. W mojej walce z Nemkovem było tak samo.

Dokładnie wiedziałem, co on zamierza zrobić. Jedyne co mnie zaskoczyło to to, że nie był tak wytrzymały. Znaczy pierwszy mój cios przyjął, ale za drugim i trzecim razem widać było, że traci siły. Zaskoczyło mnie to, bo myślałem, że jest bardziej wytrzymały.”

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Mateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn wyzwań się nie boi! ”Don Diego” podczas wczorajszej pierwszej konferencji High League 5 wyznał, że chciałby stawać przed jak największymi wyzwaniami. Aktualnie Kubiszyna czeka druga walka w freakowej organizacji. Będzie to typowo sportowe wyzwanie, bowiem w formule MMA skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis