MMA PLConor McGregorConor McGregor się oświadczył. Jego wybranka pokazała pierścionek z wielkim brylantem!

Conor McGregor się oświadczył. Jego wybranka pokazała pierścionek z wielkim brylantem!

Foto: TheMacLife
Foto: TheMacLife

Conor McGregor oświadczył się swojej długoletniej partnerce Dee Devlin. Para potwierdziła ten fakt w mediach społecznościowych

Na Instagramie byłego podwójnego mistrza UFC ukazała się zdjęcie, na którym Dee prezentuje imponujący pierścionek. Conor oświadczył się przy okazji urodzin jego partnerki (te konkretnie przypadają jutro – przyp. red.)

“Co za urodziny, moja przyszła żona!”

Conor i Dee spotykają się od 2008 roku, czyli od czasu, gdy “The Notorious” dopiero rozpoczynał swoją karierę w MMA. Para ma dwójkę dzieci. W maju 2017 roku urodził się syn Conor Jr., zaś w styczniu 2019 roku na świat przyszła córka Croia.

Conor McGregor przeszedł do historii UFC jako pierwszy zawodnik posiadający jednocześnie dwa pasy mistrzowskie. W ostatnich latach zawodnik ten stał się jednym z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Mimo 32 lat nie jest jednak zbyt aktywny. Od listopada 2016 roku stoczył tylko dwie walki. W czerwcu bieżącego roku po raz trzeci ogłosił zakończenie sportowej kariery. Czy i tym razem Irlandczyk zdecyduje się na powrót do MMA?

Zobacz także:

Kiedy ponownie zobaczymy Conora w klatce?

Dana White nie wyklucza powrotu McGregora do oktagonu UFC. Irlandczyka nie zobaczymy jednak raczej w tym roku.

Jak radzi sobie marka whiskey McGregora?

Conor McGregor wypuścił na rynek whiskey Proper No. Twelve. To bardzo intratny interes.