MMA PLUFCCzy Conor McGregor zawalczy w tym roku w UFC? Dana White z jasną deklaracją: Obiecuję Wam…

Czy Conor McGregor zawalczy w tym roku w UFC? Dana White z jasną deklaracją: Obiecuję Wam…

Foto: Facebook/ Conor McGregor
Foto: Facebook/ Conor McGregor

Czy Conor McGregor zawalczy jeszcze w tym roku w oktagonie UFC? Jedna z największych gwiazd w historii amerykańskiego giganta przebywa obecnie na ogłoszonej sportowej emeryturze, ale co o jego pożegnaniu się ze sportem sądzi szef UFC, Dana White?

Sternik największej organizacji MMA na świecie przedstawił jasną deklarację na temat kolejnej walki McGregora w 2020 roku. Irlandczyk walczył w styczniu tego roku, gdzie na UFC 246 szybko znokautował Donalda Cerrone. Czy jednak zobaczymy go w tym roku ponownie?

Czy Conor McGregor zawalczy w tym roku w UFC? Dana White z jasną deklaracją: Obiecuję Wam…

White nie ma żadnych wątpliwości. Oto, co szef UFC sądzi o kolejnej tegorocznej walce McGregora w UFC:

“W tym roku przeszedł na sportową emeryturę. On nie będzie walczył teraz. Nie będzie walczył już w tym roku. 2020 będzie już rokiem bez Conora McGregora.”

White, jak to ma w zwyczaju, nie zamyka jednak przed sobą żadnych możliwości:

“Nie mówię, że Conor nie zawalczy w 2021 roku, ale potwierdzam, że do końca tego roku nie planujemy żadnej jego walki w UFC. Gwarantuję Wam, że w 2020 roku Conora McGregora nie zobaczycie w oktagonie. Jest na emeryturze.”

Conor McGregor przejście na sportową emeryturę ogłosił w czerwcu tego roku. Nie było to jednak jego pierwsze deklarowane pożegnanie się ze sportem. Wielu obserwatorów uważa, że to jedynie gra medialna Irlandczyka, który w końcu zdecyduje się powrócić do oktagonu. Podobną opinie ma Dana White:

“Czy wszyscy wierzymy, że on nadal będzie na emeryturze w przyszłym roku? Sądzę, że wielu z nas nie wierzy w to, ale powiem Wam coś jeszcze. Każdemu zawodnikowi, który jest czynnym zawodnikiem i ma kontrakt z nami, muszę dać trzy walki w ciągu roku. Jeśli nie dam im trzech walk, to muszę im płacić tak czy siak. Conor McGregor jest na emeryturze i takie są fakty. Nie ma co brać go pod uwagę. On teraz nie walczy i nie będzie walczył, więc nie biorę go pod uwagę pod kątem biznesowym. Prywatnie nadal wyślę mu sms-a, ale na poziomie biznesowym, to wypadł z obiegu.”

Zobacz także:

Co pali Conor McGregor? Irlandczyk tak celebruje życie na sportowej emeryturze

Po materiale, który ukazał się w mediach społecznościowych wielu fanów zadaje sobie pytanie: co pali Conor McGregor? Irlandczyk udostępnił na Instagramie wideo, na którym pali skręconego papierosa. Tak “Notorious” celebruje życie na sportowej emeryturze.

Conor McGregor awansował w rankingu UFC, mimo że… jest na emeryturze!

Lubicie nielogiczne decyzje w świecie mieszanych sztuk walki? Otóż, Conor McGregor awansował w najnowszym oficjalnym rankingu UFC. Awansował, mimo tego, że oficjalnie przebywa na sportowej emeryturze.