MMA PLBoksConor McGregor o walce Fury vs Wilder 3: Trudno nie być pod wrażeniem Deontaya

Conor McGregor o walce Fury vs Wilder 3: Trudno nie być pod wrażeniem Deontaya

Medialny mistrz mieszanych sztuk walki bez podziału na kategorie wagowej – Conor McGregor napisał kilka słów o walce Tyson Fury vs Deontay Wilder 3. A, że McGregor na świecie ma taki posłuch, jak Najman w Polsce, to przytaczamy też i jego opinię!

Conor McGregor o walce Fury vs Wilder

Przypominamy, że Tyron Fury znokautował w 11. rundzie Deontaya Wildera i obronił pas mistrzowski wagi ciężkiej WBC. Brytyjczyk zdołał wygrać tę walkę mimo faktu, iż wcześniej dwukrotnie wylądował na deskach.

Conor McGregor o walce Fury vs Wilder 3: Trudno nie być pod wrażeniem Deontaya

Conor McGregor nie ukrywa, że był pod wrażeniem Deontaya Wildera, który mimo dużej różnicy wagowej między nim a Tysonem Furym, prawie Brytyjczyka znokautował:

“Świetna walka obu zawodników! Dwóch wojowników, dwóch zwycięzców! Trudno nie być pod wrażeniem Deontaya. Walczył z dużo większym facetem i prawie go skończył. Świeetna walka. 40 funtów różnicy w wadze w tej kategorii znaczy bardzo dużo. Uczciwe starcie, bardzo ciekawe walki stoczyli obaj. Szacunek.”

“Poziom wyszkolenia obu jest unikatowy i bardzo zbliżony. To była świetna trylogia w wadze ciężkiej. Uwielbiam to, kiedy zawodnicy dają tak honorowe widowisko. To nie było świętowanie wygranej po jakiejś dziwacznej kontuzji. Na pewno wiecie o co chodzi. Niech Bóg pobłogosławi świat!”

W tej drugiej wiadomości Conor McGregor oczywiście zamieścił szpilkę w kierunku Dustina Poiriera, który wygrał trzecią walkę z Irlandczykiem przez… złamanie nogi “Notoriousa” i niemożność kontynuowania walki, w której do momentu kontuzji dostawał lanie.

Zobacz także:

Szalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania! Oglądaliście?

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) ma co świętować. Brytyjczyk w sobotę ponownie udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator! Dobry pomysł?

Już za niecałe 2 tygodnie dowiemy się, kiedy dojdzie do największego pojedynku w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali KSW 64 dojdzie do pierwszego face to face pomiędzy Roberto Soldiciem, a Mamedem Khalidovem. Podczas spotkania ogłoszona zostanie data pojedynku.

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis