MMA PLBoksSzalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania!

Szalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania!

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) ma co świętować. Brytyjczyk w sobotę ponownie udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Fury

Wilder był aktywny od samego początku czym zaskoczył mistrza. Pierwsze efekty zmęczenie zaczęły się pojawiać już w trzeciej rundzie. Do samego końca nie brakowało zwrotów akcji. Fury ostatecznie w jedenastej rundzie znokautował wycieńczonego Wildera.

Skróty z tego pojedynku zobaczycie poniżej:

Szalona impreza mistrza!

Tyson Fury (31-0-1, 29 KO) po zwycięstwie z całą ekipa ruszył do klubu nocnego Hakkasan. W internecie pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Zobaczcie też dokładne statystyki z ich trzeciego pojedynku.

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Artur Szpilka komentuje przegraną Kownackiego: Pierwsza runda naprawdę była optymistyczna! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) pojawił się w studiu TVP Sport, gdzie na gorąco skomentował przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Wojownik z Łomży staną przed szansą natychmiastowego rewanżu, lecz musiał ponownie uznać wyższość Roberta Heleniusa (31-3, 19 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis