MMA PLUFCCody Garbrandt ma koronawirusa! Co teraz z jego walką o pas UFC?

Cody Garbrandt ma koronawirusa! Co teraz z jego walką o pas UFC?

Foto: Facebook/ Cody Garbrandt
Foto: Facebook/ Cody Garbrandt

Cody Garbrandt ma koronawirusa! Były mistrz UFC ma zaplanowane starcie o pas mistrzowski wagi piórkowej. Co w tym przypadku zrobi amerykańska organizacja?

Amerykanin ma zmierzyć się z obecnym mistrzem Deivesonem Figueiredo w walce wieczoru gali UFC 255, która odbędzie się 21 listopada. Impreza ta będzie miała dwie walki mistrzowskie. Drugą jest starcie o tytuł wagi muszej dywizji kobiet Valentina Shevchenko vs. Jennifer Maia.

Cody Garbrandt ma koronawirusa! Co teraz z jego walką o pas UFC?

Cody Garbrandt pozytywny wynik testu na COVID-19 miał na początku tego tygodnia. Obecnie zawodnik przebywa na kwarantannie i czeka na wyniku drugiego badania, które u niego przeprowadzono.

Amerykanin ma niewielkie objawy zachorowania na SARS-CoV-2, które charakteryzują się niewielkimi bólami głowy.

Według informacji portalu AG Fight, Garbrandt nadal pozostaje w rozpisce gali UFC 255 i jego walka o pas mistrzowski wagi muszej ciągle jest aktualna.

Cody Garbrandt swoją ostatnią walkę stoczył w czerwcu. Pokonał on wówczas przez KO Raphaela Assuncao. Było to jedno z najefektowniejszych zakończeń walki tego roku w światowym MMA:

Cody Garbrandt Assuncao GIF - CodyGarbrandt Assuncao Knockout - Discover &  Share GIFs

Zobacz także:

Francis Ngannou prostuje Jona Jonesa: Myślałem, że wyraziłem się jasno…

Zawodnik wagi ciężkiej Francis Ngannou prostuje Jona Jonesa. Chodzi o potencjalną walkę “Bonesa” o tytuł mistrzowski królewskiej dywizji wagowej ze Stipe Miocicem. Zdaniem Ngannou, to on teraz zasługuje na to starcie.

FAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

W sobotę 5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Organizacja przygotowała bardzo interesującą rozpiskę.

Damian Grabowski odpowiedział Kicie na słowa o pi*ach. “Masakra” przewidział wymówkę?

Damian Grabowski we wczorajszym programie Koloseum na Polsat Sport News odpowiedział Michałowi Kicie na jego słowa o pizdach. Tak własnie “Masakra” nazwał “Polskiego Pitbulla” i Karola Bedorfa w wywiadzie po znokautowaniu Michała Andryszaka na KSW 54.