MMA PLMarcin NajmanNajman odpowiada na wyzwanie byłego zawodnika KSW! Te słowa was zaskoczą!

Najman odpowiada na wyzwanie byłego zawodnika KSW! Te słowa was zaskoczą!

Tego mogliśmy się spodziewać! Marcin Najman zakończył karierę, ale nie brakuje już następnego zawodnika, który domaga się walki z ”El Testosteronem”. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na to wyzwanie.

41-latek ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Najman nie będzie dobrze wspominał walki wieczoru MMA VIP. Częstochowianin w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Szymona ”Taxi Złotówy” Września.

Zobaczcie w jaki sposób zakończyła się ta walka:

Marcin Najman odpowiada na wyzwanie!

Satisch Jhamai ma nadzieje, że Marcin Najman dotrzyma słowa i dojdzie do ich rewanżowego starcia. Reprezentant Indii o taką walkę apelował w mediach społecznościowych.

Marcin Najman, zawarliśmy gentlemańską umowę na dwie walki! Teraz słyszę że przechodzisz na emeryturę. Wracaj do ringu albo do klatki i wyjaśnijmy to jak prawdziwi mężczyźni. Tutaj w Holandii wciąż mamy lockdown i czekamy na otwarcie klubów. Możemy zawalczyć we wrześniu, październiku albo listopadzie. Możemy zawalczyć w K1 albo MMA, to zależy od ciebie. Będę cie pieprzył przez wszystkie rundy. Wracaj z emerytury i wyjaśnijmy to! Możemy walczyć w Holandii albo w Polsce. – Satisch „The Crazy Indian” Jhamai

Marcin Najman , you Fucker!We had a gentlemans agreement to have two fights! Now I heard that you are retired!Come…

Posted by Satisch Jhamai on Monday, February 15, 2021

Mamy już odpowiedź ”El Testosterona”, który gwarantuje, że dotrzyma słowa i nie stoczy już żadnej walki. Najman zapewnia, że nie przekonają go do następnego pojedynku zaczepki ze strony potencjalnych rywali.

Odpowiedź dla Satisch Jahmai

Posted by Marcin Najman on Friday, February 19, 2021