MMA PLConor McGregorCo kur**a? Conor McGregor czeka na datę walki z… Charlesem Oliveirą!

Co kur**a? Conor McGregor czeka na datę walki z… Charlesem Oliveirą!

No i mamy kolejną burzę. Na razie w szklance wody, ale w przypadku Irlandczyka bardzo możliwe, że urośnie ona do takiej rangi, że wywoła ona wyładowania na całym świecie. Conor McGregor przyznał w mediach społecznościowych, że czeka na datę walki z… Charlesem Oliveirą!

Conor McGregor

Brazylijczyk to mistrz wagi lekkiej UFC, który w miniony weekend na UFC 269 poddał Dustina Poiriera, który z kolei w ostatniej walce zdeklasował Conora McGregora wygrywając z nim drugi raz w trzech potyczkach.

Co kur**a? Conor McGregor czeka na datę walki z… Charlesem Oliveirą!

McGregor jeszcze przed walką Oliveira vs Poirier przekonywał opinię publiczną, że ma obiecaną walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej, zaraz po rozstrzygnięciu wspomnianej konfrontacji.

Teraz dodaje oliwy do ognia i na Twitterze wprost pyta o datę walki z Charlesem Oliveirą i przyznaje, że będzie to kolejna – po McGregor vs Aldo – konfrontacja Irlandia vs Brazylia:

A Wy jak myślicie – czy UFC da McGregorowi szansę kolejnej walki o pas mistrzowski UFC czy dla Oliveiry najpierw uszykują zapowiadanego Justina Gaethje?

Zobacz także:

Pięściarz kontra włodarz czołowej polskiej organizacji MMA na gali REVOLTA

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Robert Ruchała ocenia szanse Gamrota w walce z Ferreirą na UFC. Jest pewny co do jednego!

Nowa wschodząca gwiazda Federacji KSW Robert Ruchałą ocenia szanse Mateusza Gamrota, który w najbliższej walce zmierzy się z Diego Ferreirą na najbliższej gali UFC w Las Vegas. Starcie Polaka z Brazylijczykiem odbędzie się w sobotę 18 grudnia i może być dla “Gamera” przepustką do czołowej piętnastki wagi lekkiej UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis